o tym o czym nie chcesz słyszeć

#1485

Anonim

“Poza tym nie rozmawialismy o programie Kaczyńskiego, tylko o oszustwach Platformy”.

Skoro nawołujesz do bojkotu PO i głosowanie na PIS to znaczy, że Kaczyński jest lepszym rozwiązaniem dla najemców i partycypantów a co za tym idzie powinieneś to poprzeć wiarygodnym dowodem pochodącym z programu Twojego kandydata. Dla mnie to logiczne.

Nadal nic nie piszesz o propozycji PIS dotyczącej TBS. Czyżby lepiej było nic nie robić niz powiedzieć coś niezbyt popularnego przed wyborami?

“Wyrazam wątpliwość, czy ktoś, kto tak jak Ty wypowiada się za niekorzystnymi dla nas rozwiazaniami, w ogóle jest partycypantem TBS”

Czyli wszyscy partycypanci należą według Ciebie do jedynej słusznej opcji?

Poza tym gdzie ja się wypowiedziałam za niekorzystnym rozwiązaniem? Nie wszystkie pomysły rządu muszą mi się podobać, ale nie jest to powód żeby wybierać na prezydenta kogoś kto moim zdaniem się na niego nie nadaje.
Dlatego, że PO optuje za niekorzystnym z punktu widzenia partycypanta projektem zmian w ustawie dotyczącej TBS nie zamierzam oddać głosu na kontrkandydata który zaszkodzi jeszcze bardziej i to całemu Państwu.

“Jeżeli w ogóle sprawa Cię interesowała, to wiesz chyba na czym polegało oszustwo Platformy Obywatelskiej, która OBIECAŁA sprawę załatwić”

Znam temat, ale obietnic przedwyborczych zawsze padalo wiele z każdej strony i zazwyczaj żadne nie zostawały zrealizowane. Dziwi mnie, że ktoś się jeszcze na to nabiera. A obiecać to mozesz coś dziecku, państwo nie jest wlasnościa żadnej partii, więc i partia może co najwyżej obiecać, że będzie za jakimś rozwiązaniem lobbowała a nie, że napewno załatwi.

Więcej realizmu mniej rozczarowań.