do “mieszkańcy”

#5344

Anonim

1. Dlaczego Pański post nosi tytuł “Gotowy projekt ustawy”? Gdzie jest ten gotowy projekt? Proszę go przedłożyć.
2. “A.” rzeczywiście równa się “Arkageddon” tylko nie wiem jakie to ma znaczenie. Nie chce mi się za każdym razem pisać “Arkageddon” więc piszę tylko “A.”. Merytoryczna zawartość treści moich postów jest łatwa do oceny – są pisane osobiście przeze mnie i prezentują moje stanowisko – nie podszywam się pod nikogo i nie troluję. Mogę się podpisać imieniem i nazwiskiem a nawet podać adres zamieszkania. Czy to coś zmieni? Jeśli jest to Panu czy Pani potrzebne to na życzenie służę.
3. “mieszkańcy” napisał: “…lobbujący od bardzo dawna w celu osiągnięcia zamierzonych rezultatów…” No oczywiście, że to robię. Od bardzo dawna przedstawiam swój punkt widzenia i staram się naświetlić zagadnienie TBS, w celu upieczenia własnej pieczeni – wykupienia mieszkania na jak najkorzystniejszych warunkach. Tyle, że ja w odróżnieniu od większości najemców, którzy chcą wykupić mieszkanie pracowałem w TBS-ie i znam sprawę od drugiej strony. A nawet trzeciej, ponieważ brałem udział w pracach pewnego gremium, które zetknęło się kilkukrotnie ze stroną rządową, starając się przeforsować wykup.
4. “mieszkańcy” napisał: “myśli,że ma do czynienia z kompletnymi imbecylami :”. Wręcz przeciwnie – myślę, że mam do czynienia z ludźmi światłymi, którzy docenią moją pracę, wiedzę i zaangażowanie i włączą się w prace przygotowujące petycję, a następnie gdy osiągnie ona pożądany kształt, zechcą złożyć pod nią swój podpis.
5. Ponawiam prośbę o przedłożenie gotowego projektu ustawy – bo chyba nie jest Pan/Pani gołosłowna, ergo nie jest Pan/Pani kłamcą?
Tyle do Pana/ Pani podpisującego się “Mieszkańcy”.
Poniżej kilka uwag ogólnych.