Reply To: tbs bydgoszcz-bora komorowskiego 59

#21571

Radek

W nawiazaniu do wpisu „sasiadki” z 13 stycznia godz. 8:05.
Szanowna Pani, po pierwsze nie zycze sobie zeby ktos, kto nie ma cywilnej odwagi sie przedstawic, pozbawic sie anonimowosci robil mi lub mojej zonie jakiekolwiek wyrzuty… Kim Pani jest, za kogo sie ma zeby rozstawiac wszystkich po katach… chyba czas odwiedzic lekarza specjaliste…?
Tekst typu prosze o zabranie aut jest chyba nie na miejscu I ponownie nasuwa mysl… za kogo sie masz ? Ponadto duze litery w slowie zabrac jak tez wykrzykniki na koncu zdania odbieram jako rozkaz… wiec apeluje o pojscie po rozum do glowy zanim podniesie mi sie cisnienie… w naszym gospodarstwie domowym sa dwa auta (niebieskie I srebrne) I informuje ze nadal tam beda parkowane, bo mam takie prawo 😉 Z tego co wiem, parkingi sa ogolnodestepne, w zaden sposob nie sa przypisane do klatek. Jak nie ma miejsca pod klatka to sie jezdzi I szuka w innej czesci, sam niejednokrotnie tak robie, normalna rzecz, choc moze nie dla wszystkich. moze jeszcze zyczylaby sobie Pani by miejsca byly przypisane do osob…? Slowa typu nasze, wasze, ich… Gdzie Pani zyje, to nie prywatny folwark… tylko miniosiedle budynkow wielorodzinnych… Widze takze, ze za duzo wolnego czasu ma Pani, nie bola lokcie od opierania sie o parapet? Skoro doskonale wie kto gdzie mieszka, jakim autem jezdzi ile ich ma I ktorego nie uzywa… boje sie co jeszcze o kim wie I kto co o ktorej godzinie robi… szkoda tylko ze to uprzykrza zycie… a nie pomaga… jak np prawdziwy monitoring ;)… ale to juz moja prywatna dygresja…
Co do walenia maska, nie przypominam sobie zebym to byl ja, lecz nie mowie ze nie… bo I mi sie to moze zdarzyc…
przed wyjazdem nalezy sprawdzic auto, poziomy plynow etc. Uczyli tego na kursie na prawo jazdy, jako czynnosc obowiazkowa, nie robi tego Pani…? To niedobrze…;) poza tym jesli autem jezdzi kobieta, to dobry maz skoro robi to za nia I dba o bezpieczenstwo… nie sadzi Pani? Poza tym co Pani robi o 5 rano zamiast spac… ? Upierdliwemu to wszystko przeszkadza…
Jesli chce Pani porozmawiac, przedstawic swoje racje, laskawie wysluchac moich, przeprowadzic konwersacje jak cywilizowani ludzie… zapraszam 😉 chetnie rozne sprawy wytlumacze, wyklaruje jesli sa niezrozumiale I ta obecna chwile niepojete.
Z powazaniem
Radek, lokator 65/39.