Sycowskie TBS przyjmuje wnioski na najem mieszkań

Zarząd Sycowskiego TBS Sp. z o.o. informuje, że w miesiącu październiku będzie dysponował 22 mieszkaniami przeznaczonymi do wynajmu. Mieszkania wybudowane przez STBS stawiane są do dyspozycji przyszłym najemcom w stanie gotowym do zasiedlenia.

Będą to mieszkania jedno i dwupokojowe o powierzchni 36,43; 39,20; 45,22; 48,17; 50,30 i 54,72 m2 położone w Sycowie przy ul. Matejki. Każde mieszkanie posiadać będzie przestronny balkon oraz pomieszczenie gospodarcze. Ściany pomalowane będą na biało, w łazienkach wyłożone będą glazurą z obudową wanny włącznie. Na podłogach w pokojach przewidziane są panele podłogowe, natomiast w kuchni i łazience układana jest terakota.

Na wyposażenie łazienek składać się będzie wanna, umywalka i sedes typu kompakt a kuchni czteropalnikowa kuchenka gazowa z piekarnikiem oraz zlewozmywak. We wszystkich pomieszczeniach zamontowany jest osprzęt elektryczny: wyłączniki, przełączniki, gniazda 230V, gniazdo telefoniczne, gniazdo RTV i internetowe, domofon. Ogrzewanie mieszkań zapewnią dwu funkcyjne kotły gazowe centralnego ogrzewania. Dostawa gazu, prądu i wody jest odrębnie opomiarowana, a rozliczenia najemców następują według faktycznego zużycia, na postawie umów zawartych z dostawcami tych mediów.

Osoby zainteresowane najmem mieszkań proszone są o składanie wniosków w siedzibie STBS przy ul. Wrocławskiej 8c w Sycowie, w godzinach 8-15 w terminie do 29 sierpnia 2014 r. do godziny 12:00. Ponadto wszelkie informacje można uzyskać w siedzibie Spółki bądź pod numerem tel. (62) 785 51 83. Komisyjne rozpatrzenie wniosków nastąpi 4 września 2014 roku.

Przeczytaj również: Co się opłaca – mieszkanie z TBS czy na kredyt?

Koniecznie sprawdź  Plany utworzenia Funduszu Mieszkań na Wynajem

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*