Strona główna Kredyt na partycypację

Kredyt na partycypację w TBS

Email Drukuj PDF

Kredyt lokatorski PKO BPAktualnie na rynku kredytów mieszkaniowych tylko bank PKO BP oferuje kredyt, którego celem może być pokrycie należności z tytułu kaucji zabezpieczającej i partycypacji w kosztach budowy mieszkań w Towarzystwie Budownictwa Społecznego. W artykule przedstawiamy szczegóły oferty kredytu lokatorskiego PKO BP.

Kredyt na partycypację i kaucję zabezpieczającą w TBS

 

Kredyt lokatorski PKO BP


Dane podstawowe
Dostawca: PKO BP
Nazwa: Kredyt mieszkaniowy WŁASNY KĄT lokatorski
Rodzaj: Kredyt dla osób fizycznych mieszkaniowy
Waluta: PLN
Opis: Kredyt przeznaczony jest na finansowanie wszelkich mniejszych celów mieszkaniowych bez konieczności obciążania kredytu hipoteką.
W przypadku przeznaczenia kredytu na cel związane z zakupem lub budową bank wymaga zabezpieczenia hipotecznego.

Dane dodatkowe
Cel: - wkład mieszkaniowy w przypadku ustanowienia spółdzielczego lokatorskiego prawa do lokalu mieszkalnego,
- kaucja stanowiąca zabezpieczenie pokrycia należności z tytułu najmu lokalu w Towarzystwie Budownictwa Społecznego,
- partycypacja w kosztach budowy mieszkań w Towarzystwie Budownictwa Społecznego,
- remont, modernizacja domu jednorodzinnego lub lokalu mieszkalnego,
- sfinansowanie wkładu do spółdzielni,
- spłata kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku,
- refinansowanie kosztów poniesionych na ww. cele,
- inne cele związane z zaspokojeniem własnych potrzeb mieszkaniowych.
Dopuszcza się łączenie ww. celów.

Przewalutowanie: Tak
Możliwość finansowania 100%: Tak
Zabezpieczenia: cesja polisy, hipoteka, inne, poręczenie, ubezpieczenie, weksel, zastaw, blokada środków na rachunku bankowym
Przeznaczenie kredytu: finansowanie wkładu partycypacyjnego TBS, nabycie spółdzielczego prawa do lokalu, remont, spłata pożyczki/kredytu udzielonego na cele mieszkaniowe, zakup działki
Rodzaj rat: stałe, malejące
Środki bilansujące: Tak
Dopuszczalny okres karencji w miesiącach: do 36 mies.
Kwota kredytu: do 50 000 PLN
Okres kredytowania w miesiącach: do 120 mies.
Udział własny: 0 % ;w przypadku celu kredytowania związanego z zakupem lub budową nieruchomości wymagane jest 20% wkładu własnego

Oprocentowanie
Oprocentowanie zmienne: do 120 mies. Wibor 3M + marża ustalana indywidualnie

Prowizje
Opłaty za uruchomienie: do 3,50 %
Opłaty za wcześniejszą spłatę: 0 PLN
Opłaty za wniosek: 50,00 PLN
Podwyższenie kwoty kredytu: 2,00 % od 300,00 PLN
Prolongata spłaty: od 0,50 % od 300,00 PLN
Za przewalutowanie: od 0,80 %
Za zmiany warunków umowy: 150,00 PLN

Poprawiony: niedziela, 24 kwietnia 2016 15:49  

Komentarze   

 
#32 Pato 2016-10-14 22:55
Jestem Mr. Pato Fischer według nazwy. Mieszkam w Polsce, chcę używać tego medium poinformować wszystkie osoby ubiegające się o kredyt, aby być bardzo ostrożnym, ponieważ nie są oszustwa na całym świecie kilka miesięcy temu byłem napięte finansowo, a dzięki mojej desperacji i został oszukany przez kilku kredytodawców internetowych. Niemal stracił nadziei, aż mój przyjaciel skierował mnie do bardzo wiarygodnego pożyczkodawcy o nazwie Mr Razaq Azis, który da mi kredyt w wysokości 30.000 zł Jeśli jesteś w potrzebie jakiegokolwiek kredytu po prostu skontaktować się z nim teraz tak, że może też dać ci kredytu wyniosą trzeba () obiecuję, że nigdy nie zawiedzie Cię.
 
 
#31 ramond george 2016-10-13 14:50
Czy jesteś w potrzebie pożyczki? że bank odmawia Ci kredytu, jesteśmy tutaj, aby pomóc finansowo, aby uzyskać natychmiastową pożyczkę w dowolnej ilości w dowolnym miejscu. Twoje szczęście jest naszym priorytetem. wszystko co musisz teraz zrobić, to napisz do nas za pośrednictwem (ramondgeorgelo an fir m @ gmai l.com)
 
 
#30 olivia daniel 2016-10-05 12:39
Szukasz kredytu? jesteś na właściwym miejscu dla swoich rozwiązań kredytowych tutaj! Global Finance Ograniczona rozdawać pożyczek dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. prosimy o kontakt poprzez e-mail ()


DANE APLIKACJI

1) Imię i nazwisko:
2) Państwo:
3) Adres:
4) Stan:
5) Płeć:
6) Stan cywilny:
7) Miejsce pracy:
8) Numer telefonu:
9) Aktualna pozycja w miejscu pracy:
10) Miesięczny dochód:
11) Kwota kredytu potrzebne:
12) Czas trwania kredytu:
13) Cel kredytu:
14) Religia:
15) Czy stosowane przed:
16) Data urodzenia:
Dzięki,
 
 
#29 Jackson Mark 2016-10-04 14:59
Potrzebujesz pilnie pożyczki, jeśli tak, napisz do nas: ( )
 
 
#28 FERNANDO HENRIETTA 2016-09-27 12:45
Szukasz firmy renomowanych i akredytowanych prywatnej pożyczki, który daje pożyczki okazja czas życia. Zapewniamy wszelkiego rodzaju pożyczki w bardzo szybki i łatwy sposób, możesz zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Napisz do nas dzisiaj: () teraz ubiegać się o pożyczkę.
 
 
#27 Paula pinto 2016-08-07 12:15
Witam, mam na imię Paula Pinto, ofiarą oszustwa w rękach fałszywych kredytodawców. Mam stracił około 45000.00euro bo potrzebowała dużego kapitału 200,000.00euro. I prawie umarł, nie miałem dokąd pójść. moja firma została zniszczona, aw procesie straciłem syna. Nie mogłem znieść tego kolejny happening. w marcu 2016 roku, spotkałem znajomego, który wprowadził mnie do dobra matka, pani Maria Jorge, który ostatecznie pomógł mi zabezpieczyć pożyczkę w firmie. dobrą matką i chce skorzystać z tej okazji dziękuję i niech Bóg nadal błogosławił. Chciałbym również skorzystać z tej okazji, aby doradzić koledze po polsku, że istnieje wiele oszustów tam, więc jeśli potrzebujesz pożyczki, i chcą zabezpieczyć pożyczkę szybko zarejestrować tylko przez panią Marię Jorge poprzez e-mail: ( ). można również skontaktować się ze mną poprzez ten e-mail: (). jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości. Proszę ona jest jedyną osobą, niezawodne i godne zaufania.
Dziękuję Ci.
 
 
#26 Optimum_Credit 2013-02-12 16:23
Witam, prowadzę doradztwo finansowe, oferujemy także kredyty na partycypację TBS, współpracujemy z 25 największymi bankami. Doradztwo oczywiście jest bezpłatne, więc zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu pod adresem mailowym:
 
 
#25 magiii 2013-01-07 15:45
Dzisiaj zakończyła się moja sprawa z kredytem na TBS .. oczywiście negatywnie . Pozostaje tylko pytanie, co mogą zrobić młodzi ludzie którzy nic nie mają ? Mają możliwość "zakupienia" normalnego mieszkania ale żaden bank nie chce im dać kredytu, a kwoty 70-100 tyś z kieszeni się nie wyciągnie . Hipoteka , tak można zastawić coś jeśli się to posiada, ale nie zawsze to coś ma taką wartość żeby bank był łaskawy dać to powiedzmy 80 tyś , i oczywiście mówimy tutaj o pożyczce hipotecznej a nie kredycie , i Ci bardziej doinformowani wiedzą, że pożyczka to nie mała rata jeśli wgl się ją dostanie. Tutaj wchodzi w gre nawet 10 % w skali roku to ja dziękuję spłacić 200% , siedzieć z kredytem 20 lat i jeszcze płacić 400-700 zł czynszu, trzeba jeszcze z czegoś żyć . Według mnie to jakieś nieporozumienie w tym kraju , od zera nie zaczniesz ponieważ nic nie dostaniesz , żeby coś dostać najpierw musisz coś mieć , błędne koło ..
 
 
#24 Krzysztof_ 2012-10-31 08:55
Nie ma już tego kredytu w ofercie PKO BP.
 
 
#23 Gość 2012-01-18 15:25
Ja dostałam kredyt w millenium na dobrych warunkach ale zastawiałam hipotekę rodziców, żeby dostać na partycypację.
 
 
#22 prawie własne M 2012-01-09 17:02
Dostałam wiadomość z TBS 05 stycznia 2012r. ze przydzielili mi mieszkanie. Jak poszłam do Banku żeby zaciągnąć kredyt to poinformowano mnie ze od 01.2012r. nie ma kredytów na pokrycie kosztów partycypacji. Chyba ze pod hipotekę dam jakaś nieruchomość itd. - której nie posiadam (warunkiem TBS jest przecież nie posiadanie swojego mieszkania). Po drugie kto się biedzie starał o mieszkanie z TBSów gdzie są wysokie czynsze jeśli ma jakieś działki, pieniądze na innym kontach itd. BEZNADZIEJNY KRAJ. Szkoda żę Panie pracuję w TBS łaskawie nie wysłały zawadomienia tak aby dotarło w grudniu aby można było złożyć jeszcze wniosek o kredyt w banku.
 
 
#21 krysia 2011-12-31 13:36
Tak masz racje Z, buduja TBS-y dla mniej zamoznych - tak to sie tylko nazywa,bo w rzeczywistosci to nikt temu mniej zamoznemu nie chce pomoc.Banki sie boja bo jest udzial gminy,czynsze tez nie sa tam takie male.Jak wezmieszna ten cel kredyt gotowkowy to sie ugotujesz,bo oprocentowanie jest lichwiarskie.To jest jedna wielka paranoja.Bankom wcale nie zalezy na kliencie aby mu pomoc.Boja sie,ze nie splace kredytu.Jak nie splace to maja moja partycypacje,je szcze na tym zarobia.Nie rozumiem ich myslenia
 
 
#20 krysia 2011-12-31 13:23
Ja zaczelam zalatwiac kredyt w PKO BP i okazalo sie ,ze na TBS-a nie mam zdolnosci kredytowej bo umowa o prace jest na czas okreslony a ja chcialam na 10 lat.Mlodzi wiekszosc umow teraz maja na czas okreslony.To co takim sie kredyt nie nalezy?Wciagnel am w to rodzicow.Oni musza przedstawiac swoje dochody,pity,um owy ,zaswiadczenia o nie zaleganiu .Malo tego musi byc jeszcze zabezpieczenie bo tez cos bylo za malo.No to dzialka i znow wyciag z ksiegi ,rejestru gruntow i latanie od nowa.
Musze poszukac innego banku - to po prostu to horror
 
 
#19 Jana 2011-12-29 20:43
Czy jest obecnie bank, który udziela kredytu na pokrycie kosztów partycypacji? PKO BP to już chyba nieaktualne
 
 
#18 Wstydzacy sie polak 2011-12-29 09:40
Wstyd byc polakiem, uczciwie pracujac i płacąc podatki obywatel moze liczyc tylko na dar losu, bo państwo nigdy nie mialo na uwadze porządnych obywateli tylko własne interesy. Dzis najlepiej być albo obrzydliwie bogatym i miec w 4 literach państwo, albo biedakiem i wszystko z urzedu mozna dostac....
POLSKA - za mało by życ, za duzo by umrzec - Wegetacja pozostaje
 
 
#17 Z 2011-12-28 12:09
Obecnie nie ma banku który udzielałby kredyt na TBS, PKO BP zaprzestało go z początkiem grudnia 2011, wycofują nawet wstępnie zatwierdzone umowy :( BPS, BGK także jako banki z udziałem państwa nie udzielają takich kredytów (inne banki tym bardziej).
Państwo dało prawne podstawy do budownictwa przeznaczonego dla osób mniej zamożnych (TBS), jednak nie zadbało o ich finansowanie, w sumie osoby o niskich zarobkach skazane są na drogie kredyty gotówkowe. Tak może być tylko u nas...
 
 
#16 Bartek 2011-07-13 15:01
Potwierdzam slowa poprzednikow! Czas oczekiwania na na kredyt lokatorski w PKP BP to ok. 3 tyg. po czym nic z tego nie wynika!!! Mnostwo biurokracji i obietnic po czym jedna wielka lipa! Polecam wziac od razu kredyt gotowkowy...w innym banku. Ps Jestem ( jeszcze) "szczesliwym" posiadaczem konta w tym wlasnie Banku :)
 
 
#15 Anjan 2010-12-08 15:26
Kredyt Bank również ma od nie dawna taki kredyt w swojej ofercie.
 
 
#14 MARK927 2010-11-21 09:14
LIPA Z TYM KREDYTEM. PRÓBOWAŁEM W TYM BANKU. PRACOWNICY NIC NIE WIEDZIELI.
NAJLEPSZĄ OFERTĘ MIAŁ BANK POCZTOWY KREDYT DLA PRACOWNIKÓW BUDŻETÓWKI. NISKIE OPROCENTOWANIE JEST W ALIANZ BANKU.
 
 
#13 mis 2010-11-09 15:10
Zgadza się. Próbowałem 3 razy - za pierwszym razem po czekaniu 6 tyg. i nerwach bo trzeba było załatwiać aneks na przedłużenie wpłaty z TBS - odmowa. Za drugim razem odmowa - zażyczyli żyrantów. Za 3 pozytywnie ale ja im odmówiłem bo miałem dosyć (realne oprocentowanie wyszło 13.2%) i znalazłem dobry kredyt gotówkowy na 10% w BOS. Omijajcie PKO szkoda czasu.
 
 
#12 michaux 2010-11-07 09:03
Okazało się, że taniej i szybciej dostaniemy kredyt gotówkowy niż ten po...y kredyt lokatorski. Przy ubieganiu się o ten, pożal się Boże produkt, są takie schody, że lepiej sobie darować... Pozdrawiam partycypantów i lokatorów ;)
 
 
#11 Wkurzona 2010-08-28 14:46
PKO BP po złożeniu wniosku stwierdziło, że na pewno otrzymam kredyt na partycypację - tylko 14 000. Na ostateczną decyzje czekałam jednak 3 tygodnie. 4 dni(w tym weekend) przed ostatecznym terminem wpłacenia tych pieniędzy na konto TBS otrzymałam odmowną decyzję. Zostawili mnie na lodzie. Pracownik PKO BP, który "to załatwiał" powiedział, że też to przeżywa. Myślałam,że rozerwę go na strzępy
 
 
#10 wojtek666 2010-06-23 18:58
W Brzegu woj. opolskie "Prezes" BTBS CZesław G. nakazał zasypanie ziemią piaskownicy dla dzieci i zlikwidował też część wyposażenia tego placu-huśtawki, karuzelę. Dziś wsypano ziemię do połowy piaskownicy. Plac zabaw zarasta trawą, a jest również objęty kredytem na budowę budynku w BGK. Co na to bank??? Propnuję Order Uśmiechu dla prezesa.
 
 
#9 sebek 2010-05-20 16:21
mis. Miałem podobnie. Poszedłem do innego oddziału i tam przyznali, a miałem prawie najniższy próg :) Po prostu trzeba trafić na odpowiedniego pracownika banku (kompetentnego) .
 
 
#8 mis 2010-05-20 14:08
ja ledwo sie zmiescilem z zona i dzieckiem w gornym progu dochodu na TBS, a bank PKO nie przyznal nam kredytu na TBS bo mamy za maly dochod - jest w tym jakas logika?
 
 
#7 damiano 2010-05-04 14:42
Ja uzyskałem na podstawie umowy rezerwacyjnej. Potem dostarczyłem umowę partycypacji i najmu.
 
 
#6 olek 2010-05-04 07:42
mam pytanie: czy do tego kredytu bank potrzebuje podpisaną umowę partycypacji czy wystarczy decyzja pisemna o przyznaniu mieszkania (wylosowaniu)? ktoś wie z doświadczenia? będę wdzięczny za odp.dz.
 
 
#5 filon 2010-04-29 09:18
a jaki bank może udzielić takiego kredytu?
z tym, że około 100tyś zł. na partycypacje oczywiście..
 
 
#4 gocha 2010-04-24 18:47
nada ale gdzie ten kredyt załatwiałaś ? Ten artykuł jest właśnie o kredycie w PKO PB S.A.
Też go mam. Potrzebowali jednego żyranta dla kwoty powyżej 35 tys.
 
 
#3 nada 2010-04-24 15:50
ten kredyt to porażka,byłam załatwiać taki kredyt wszystko ładnie pięknie tylko że chcieli 4 zyrantów.uwiąza ć kogoś na 10 lat moim kredytem chorzy.a w pko s.a kredyt gotówkowy bez problemu jeszcze tego samego dnia miałam pieniądze na koncie
 
 
#2 Greg 2010-01-26 08:26
Dokładnie, ostatnio odświerzyli stronę i zniknął kredyt lokatorski z oferty. Doradca w banku również potwierdził iż tego kredytu już nie ma.
 
 
#1 MAŁY 2010-01-23 13:47
bank BPH nie ma od 2010 roku takiego kredytu w ofercie
 

Dodaj komentarz

Redakcja tbs24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.

Kod antyspamowy
Odśwież