Zwrot partycypacji

This topic contains 1 odpowiedź, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 1 year, 2 months temu.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #1154 Reply

  Anonim

  Witam , w 2006 wraz z mężem zamieszkałam w lokalu TBS. Umowę partycypacji podpisała moja teściowa, ponieważ prawo nie pozwalało,abyśmy z mężem byli jednocześnie partycypantem. Wkład (ok. 25 tys. zł) wpłaciłam na poczcie z naszego konta. Obecnie mieszkam z mężem w mieszkaniu własnościowym. W lokalu TBS mieszka nasza znajoma, którą wskazała moja teściowa (partycypant).

  Obecnie mama porządkuje swoje sprawy i chce abyśmy po jej śmierci nie mieli problemów z odzyskaniem kwoty partycypacji. My nie chcemy przyjąć spadku bo mama nic nie ma, tylko chcemy zwrotu naszych pieniędzy z partycypacji. Jak można tę sprawę załatwić za życia partycypanta?

  #6050 Reply

  Anonim

  Witam , w 2006 wraz z mężem zamieszkałam w lokalu TBS. Umowę partycypacji podpisała moja teściowa, ponieważ prawo nie pozwalało,abyśmy z mężem byli jednocześnie partycypantem. Wkład (ok. 25 tys. zł) wpłaciłam na poczcie z naszego konta. Obecnie mieszkam z mężem w mieszkaniu własnościowym. W lokalu TBS mieszka nasza znajoma, którą wskazała moja teściowa (partycypant). Obecnie mama porządkuje swoje sprawy i chce abyśmy po jej śmierci nie mieli problemów z odzyskaniem kwoty partycypacji. My nie chcemy przyjąć spadku bo mama nic nie ma, tylko chcemy zwrotu naszych pieniędzy z partycypacji. Jak można tę sprawę załatwić za życia partycypanta?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
Reply To: Zwrot partycypacji
Your information:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">