Zwierzęta w mieszkaniu TBS

This topic contains 5 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 8 years, 3 months temu.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #1102

    Anonim

    Witam,
    mam problem z sąsiadami, którzy wyprowadzają swoje pociechy pod drzwiami wejściowymi i pod oknami naszego mieszkania. Co robić? Lata walki i brak poprawy? Jestem już załamana, nie mogę wypuścić dziecka na podwórko (za które płace!!), bo zwykle wraca z niespodzianką w postaci kupy na spodniach lub butach. Otwarcie okna w wakacje graniczy z cudem, psi „zapach” jest nie do zniesienia!

    #5536

    Anonim

    .

    • This reply was modified 7 years, 9 months temu by  Redakcja.
    • This reply was modified 6 years, 8 months temu by  Redakcja.
    #5537

    Anonim

    Niestety jak ktoś jest prostakiem (mówię tu o właścicielach psów, po których nie sprzątają), to raczej nic tego nie zmieni.

    #5539

    Anonim

    Tylko straż miejska.

    #5559

    Anonim

    a gdzie w tym wszystkim jest administracja tbs? i moje prawa jako najemcy? czy nie ma limitow ilosciowych posiadania zwierzat?

    #5562

    Anonim

    Niestety nie ma limitów i każdy może kupić sobie bydlę, którego potem nie umie wychować i które zakłóca innym spokój w dzień i nieraz w nocy. Pozatym większość właścicieli nie sprząta po swoich psach. Na dzieci się krzyczy, że depczą trawkę, ale kundle mogą po nich chodzić spokojnie i walić kupy gdzie popadnie, a jaśnie panicz lub pańcia udają, że tego nie widzą.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.