zdanie mieszkania Piła

This topic contains 3 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 10 years, 4 months temu.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #800

    Anonim

    Mieszkam w zasobach TBS od 9 ciu lat. Kupiłem mieszkanie nowe i to przyszło m zdać. W mieszkaniu nic kompletnie nie modyfikowałem, ściany białe, wykładziny. Jakieś 2 lata temu dwa pasy płytek się wybrzuszyły z racji wadliwego położenia. Po przyjściu techników z tbs na oględziny przed zdaniem stwierdzili, że te płytki to ja powinienem poprawić chociaż ja ich nie kładłem tylko takie dostałem z mieszkanie. Od początku było dużo pustych płytek i krzywo położonych. I z stąd moje pytanie. Czy ja muszę je poprawić bo prawdę mówiąc to całe te płytki nadają się do wymiany. Bubel budowlany był wykonany już na etapie budowy i dlaczego ja mam poprawiać te płytki?

    #3830

    Anonim

    .

    #3836

    Anonim

    Przejąłeś mieszkanie bez zastrzeżeń. Rękojmia tudzież gwarancja już się chyba skończyła. Ale nie jestem pewien czy jest 5 czy 10 lat.
    Co do płytek to na pewno musisz je zostawić w stanie zastanym czyli na pewno nie wybrzuszone.

    #3839

    Anonim

    Znany mi jest jeden przykład odejścia płytek od ściany ( też TBS Piła).Najemcy wymienili płytki na swój koszt,niestety niektóre buble wychodzą dopiero po czasie.Jesli odeszły tylko dwa rzędy myśle że można to tanim kosztem naprawic.Jestem ciekaw jak policzą Tobie zdanie mieszkania.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.