Zakaz prywatyzacji TBS??

This topic contains 7 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  anonimowa 7 years, 1 month temu.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #11212

    wronka

    Po przeczytaniu artykułu o prywatyzacji TBS przeszyła mnie złość i wielkie niezadowolenie. Dlaczego wiceminister infrastruktury i budownictwa Kazimierz Smoliński jest tak ograniczony umysłowo i swoimi durnymi decyzjami skazuje tysiące polskich rodzin na niestabilność i brak możliwości posiadania własnego mieszkania??

    #11213

    agusia

    to nie jest skazanie, tylko odebranie ludziom mieszkań , które dotychczas spłacali w kredycie ukrytym w czynszu

    #11216

    zuzelek

    No ja mam nadzieje, ze PiS zrobi rewolucje w obrebie mieszkan TBS, niewiele jest osob zadowolonych z tego, ze nie moga wykupic mieszkania dla siebie I dla swoich rodzin a jesli juz TBS sprzedaje mieszkania to okazuje sie, ze warunki wykupu mieszkania sa bardzo kiepskie I chetnych brak. Na pewno PiS przyglada sie sprawie, musimy czekac moi drodzy I trzymac kciuki, bo nic nie mozemy wiecej zrobic, byla petycja jednak nic z tego nie wyszlo… a szkoda. Fajnie jakbysmy zrobili jakis marsz najemcow mieszkan TBS ale watpie abysmy sie wszyscy tak dobrze zorganizowali…

    #11220

    agusia12

    żaden rząd nie jest za wykupem tbsów, PIS TYM BARDZIEJ, już była petycja na tego rządu i obecni zgadzają się w pełni z poprzednią władzą.nic tylko uciekać

    #11323

    zuzelek

    Cytuję: „Posłanka Anna Schmidt-Rodziewicz z PiS uważa, że konieczne są zmiany ustawowe w tym segmencie. ” czyli PiS-owi też się to nie podoba… petycja była za czasów PO prawda? dobrze pamiętam? Walczmy o wykup TBSów!

    #11324

    agusia12

    też jestem za walką, ale co może jedna posłanka wobec ministra, chyba tylko wyrazić swoje zdanie 🙁 nic więcej

    #11343

    Daniel Stołowski

    Komisja Sejmu ds. Petycji rozpatrywała 20 lipca petycję najemców TBS wnioskujących o ułatwienie wykupu mieszkań. Co warto podkreślić na wstępie petycja nr BKSP-145-75/16 nie została odrzucona i postanowiono skierować do Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa (MIiB) dezyderat komisji sejmowej. Więcej w artykule:

    przemyskitelegraf.pl/menu/nowosci/item/86-o-wykupie-tbs-debatowali-poslowie.html
    O wykupie TBS debatowali posłowie

    Przeczytajcie Państwo też apel z końca artykułu i proszę działajcie jeśli chcemy coś osiągnąć.

    #11350

    anonimowa

    wszystko dla picu, i tak nic nie wydebatowali…. w obecnym stanie prawnym też nie można wykupić mieszkania, mogą za to zarządy, które same sobie wydadzą zgodę. Czy ktoś orientował się ile osób powiązanych z tbsami wykupiło sobie mieszkania….
    ?????/

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.