wynajem mieszkania od TBS Szczecin

This topic contains 3 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 8 years, 2 months temu.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #1088

    Anonim

    Witam

    Prowadzę działalność gospodarczą od kwietnia tego roku a chciałabym wynająć mieszkanie od TBS. Czy jest możliwość wynajmu bez wpłaty partycypacji? Słyszałam, że można też wynająć wpłacając kaucje równą 12 krotnej opłaty za czynsz. Jakie muszę spełniać wymagania i ile się czeka na takie mieszkanie? Mieszkam obecnie z rodzicami ale chcę się usamodzielnić.

    Chciałabym wynająć mieszkanie dwupokojowe ok 45m. Mieszkałabym tam sama. Słyszałam, że trzeba złożyć rozliczenie podatkowe więc czy ja muszę czekać do pierwszego rozliczenia PIT? Jak to wszystko wygląda? Gdzie załatwiać takie sprawy? W TBS czy Urzędzie Miasta?

    #5262

    Anonim

    .

    • This reply was modified 7 years, 9 months temu by  Redakcja.
    • This reply was modified 6 years, 8 months temu by  Redakcja.
    #5294

    Anonim

    Prosze sei udac do STBS u na Bohaterów Getta W-go 1 albo Do TBS u prawobrzeże przy ulicy Mariackiej 25 chyba, za Zbilkiem.

    #5727

    Anonim

    Witam,
    żeby wynająć mieszkanie od TBS na zasadach o których Pan pisał (czyli po wpłaceniu kaucji wartości 12 krotnej opłaty czynszowej) trzeba złożyć wniosek do ZBiLK na Mariackiej. Co jakiś czas ZBiLK ogłasza organizację naboru wniosków na takie mieszkania.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.