wynajem mieszkania od TBS Szczecin

This topic contains 3 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 1 year, 4 months temu.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #1088 Reply

  Anonim

  Witam

  Prowadzę działalność gospodarczą od kwietnia tego roku a chciałabym wynająć mieszkanie od TBS. Czy jest możliwość wynajmu bez wpłaty partycypacji? Słyszałam, że można też wynająć wpłacając kaucje równą 12 krotnej opłaty za czynsz. Jakie muszę spełniać wymagania i ile się czeka na takie mieszkanie? Mieszkam obecnie z rodzicami ale chcę się usamodzielnić.

  Chciałabym wynająć mieszkanie dwupokojowe ok 45m. Mieszkałabym tam sama. Słyszałam, że trzeba złożyć rozliczenie podatkowe więc czy ja muszę czekać do pierwszego rozliczenia PIT? Jak to wszystko wygląda? Gdzie załatwiać takie sprawy? W TBS czy Urzędzie Miasta?

  #5262 Reply

  Anonim

  Witam

  Prowadzę działalność gospodarczą od kwietnia tego roku a chciałabym wynająć mieszkanie od TBS. Czy jest możliwość wynajmu bez wpłaty partycypacji? Słyszałam, że można też wynająć wpłacając kaucje równą 12 krotnej opłaty za czynsz. Jakie muszę spełniać wymagania i ile się czeka na takie mieszkanie? Mieszkam obecnie z rodzicami ale chcę się usamodzielnić. Chciałabym wynająć mieszkanie dwupokojowe ok 45m. Mieszkałabym tam sama. Słyszałam, że trzeba złozyć rozliczenie podatkowe więc czy ja muszę czekać do pierwszego rozliczenia PIT? Jak to wszystko wygląda? Gdzie załatwiać takie sprawy? W TBS czy Urzędzie Miasta?

  #5294 Reply

  Anonim

  Prosze sei udac do STBS u na Bohaterów Getta W-go 1 albo Do TBS u prawobrzeże przy ulicy Mariackiej 25 chyba, za Zbilkiem.

  #5727 Reply

  Anonim

  Witam,
  żeby wynająć mieszkanie od TBS na zasadach o których Pan pisał (czyli po wpłaceniu kaucji wartości 12 krotnej opłaty czynszowej) trzeba złożyć wniosek do ZBiLK na Mariackiej. Co jakiś czas ZBiLK ogłasza organizację naboru wniosków na takie mieszkania.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: wynajem mieszkania od TBS Szczecin
Your information:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">