Wykup TBS – wybory

This topic contains 6 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years, 4 months temu.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #944

    Anonim

    .

    #4643

    Anonim

    Idą wybory, teraz samorządowe, później parlamentarne. Czy TBS24 nie może się zwrócić z petycjami w sprawie wykupu mieszkań do naszych wspaniałych polityków – przedstawicieli ugrupowań?
    Myślę, że to dobry czas na takie działania.

    Chodzi o zmianę prawa tak, żeby wykup był możliwy i opłacalny dla najemców i TBS-ów.

    #4645

    Anonim

    Wiesz co to jest petycja widoczna po prawej stronie u góry ekranu?
    Pisać to sobie możesz. Jednostka nic nie zdziała w naszym państwie.

    #4647

    Anonim

    Tylko, że mam wrażenie, że jest to petycja, akcja, o której nikt z rządzących nie wie.

    Chciałem żeby środowisko polityczne zostało zainteresowane i pobudzone do działania bezpośrednio.

    Cyt: „pisać to sobie możesz…” – to chyba nie jest forma wsparcia akcji.

    #4649

    Anonim

    Zapewniam Cię że dużo osób o tym wie i trochę zmian jest. Petycja ma na calu większe zmiany do których potrzeba więcej sił.
    Formą wsparcia jest podpis a nie pisanie (chyba że do ludzi którzy tutaj nie zaglądają). Stąd mój wywód.

    #4772

    Anonim

    Moim zdaniem MAZ ma rację.
    przyszłoroczne wybory to najlepsza okazja, żeby zainteresować polityków „naszą” sprawą. Do wyborów jest jeszcze rok, czasu powinno wystarczyć, ale za bardzo zwlekac nie możemy.
    Jak dla mnie, są dwie formacje polityczne do których powinniśmy się zwrócić z prośba o pomoc.
    Pierwsza to PO. Zarówno partia jak i Pani Premier walczą o utrzymanie się przy władzy. pani Premier chetnie prezentuje chęci zbliżenia się do wyborców, może więc zechcieć wykorzystać „naszą” sprawę propagandowo. W końcu najemcy TBSów to tez niemały elektorat, który w dodatku dość łatwo pozyskać (zmiana ustawy z punktu widzenia budżetu państwa powinna być dość „tania”)
    na drugiego adresata „naszej” petycji proponowałbym Janusza Palikota. Co prawda Jego partia nie ma „mocy” ustawodawczej, ale może wystąpić z inicjatywą ustawodawczą, a to juz coś. partia J. palikota z kolei walczy o utrzymanie się w sejmie. Wydaje mi się, ze to wystarczający powód do tego, by wszelkimi sposobami zabiegać o pozyskanie każdego możliwego elektoratu. Członkowie partii mają tez łatwiejszy dostęp do mediów, a to duzo.
    Wiem, dość cynicznie to wyłożyłem, sam nie przepadam za polityką, ale jesli inaczej się nie da to dlaczego nie spróbować?
    pozdrawiam,
    Irek

    #4793

    Anonim

    Irek ma rację. Musimy uderzyć do polityków.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.