TBS Szczecin – wilgoć

This topic contains 1 odpowiedź, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 2 years, 2 months temu.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #1050 Reply

  Anonim

  Otrzymałam w Szczecinie mieszkanie socjalne dla osób chorych, na parterze, wilgoć, podłogi dziurawe gniją to zapewniło mi TBS. Kuchnia przedzielona z toaletą opary z ubikacji wchodzą do kuchni. Przyszła komisja z TBS,która stwierdziła że mam mieszkanie luksusowe, tylko ze w tych luksusach idzie zdechnąć.

  Mam uprawnienie kombatanckie,posiadam leg.osoby represjonowanej w PRL, ale kogo to obchodzi na moich oczach robią przekrety, teraz narazili mnie na zimno robią remont w pokoju gdzie był grzyb,zamiast zrobic to przed przeprowadzką ludzi chorych,najlepiej niech się męczą,nie chcę już zyć w takiej Polsce,moja matka walczyla w AK, ja dostawałam w tyłek przez UB,i nadal mam cierpieć.

  #5091 Reply

  Anonim

  Otrzymałam w Szczecinie mieszkanie socjalne dla osób chorych,na parterze ,wilgoć,podłogi dziurawe gniją to zapewniło mi TBS.Kuchnia przedzielona z toaletą opary z ubikacji wchodzą do kuchni.Przyszła komisja z TBS,która stwierdziła że mam mieszkanie luksusowe,tylko ze w tych luksusach idzie zdechnąć.Mam uprawnienie kombatanckie,posiadam leg.osoby represjonowanej w PRL,ale kogo to obchodzi na moich oczach robią przekrety,teraz narazili mnie na zimno robią remont w pokoju gdzie był grzyb,zamiast zrobic to przed przeprowadzką ludzi chorych,najlepiej niech się męczą,nie chcę już zyć w takiej Polsce,moja matka walczyla w AK,ja dostawałam w tyłek przez UB,i nadal mam cierpieć.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
Reply To: TBS Szczecin – wilgoć
Your information:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">