TBS Zgierz – odwołanie Prezes Mundzi

This topic contains 63 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years, 10 months temu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 64 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #805

    Anonim

    .

    #3851

    Anonim

    Witam serdecznie wszystkich udziałowców TBS w Zgierzu. Podnoszę wątek odwołania Prezes Zarządy, Pani Mundzi, dlatego że zostałem już tyle razy przez nią okłamany, że zgubiłem już rachubę. Blok który obecnie buduje się w Łodzi ma już rok opóźnienia a to na pewno nie koniec. Wiem że to standard, ale chyba nie powinniśmy godzić się na zaniżanie standardów. Przez rok Biuro Obsługi Klienta sprzedało jedno mieszkanie. Brak jakichkolwiek akcji promocyjnych- nawet reklam. Tylko czekają aż ktoś zadzwoni i poprosi o mieszkanie. A jak już dzwoniłem z pytaniem to usłyszałem że wszystko jest na stronie internetowej- kpina. Mam ogólne wrażenie że bałagan jest straszny w TBS.
    Proszę o podpowiedź jak zorganizować taki wniosek. Czy muszę zrobić listy i zbierać podpisy mieszkańców, no i co myślicie o takim pomyśle?

    #3861

    Anonim

    popieram!!

    #3867

    Anonim

    A mogę wiedzieć skąd informacja o rocznym opóźnieniu bloku budowanego w Łodzi? Odkąd zacząłem się interesować Łódzką inwestycją TBSu cały czas mówiło się, że blok nr 16 (obecnie budowany) będzie w 4. kwartale 2013 roku… Kwartał jeszcze się nie skończył a ostatnie informacje z Biura Obsługi są dość jasne, blok na koniec roku będzie skończony. Proszę o rozwianie moich wątpliwości bo wydawało mi się, że akurat w tym przypadku wszystko jest w porządku.

    #3869

    Anonim

    Na początku był to 1 kwartał 2013. Ja mam informacje od wykonawcy, dużo pewniejsze niż biuro

    #3870

    Anonim

    Wiesz, ja umowę podpisuję z TBSem, nie z wykonawcą… Od wykonawcy też słyszałem, że można by to budować szybciej ale harmonogram jest taki a nie inny. W każdym razie, przynajmniej na dzień dzisiejszy, ja ze Zgierskim TBSem problemów nie miałem najmniejszych.

    #3871

    Anonim

    ok, liczę na to że masz rację, ale co do biura obsługi to mieszkańcy bloku 10 mogą się wypowiedzieć, poczytaj temat na forum jak masz czas. A tak wogóle to przed zasiedleniem powinniśmy wybierać wykładziny do mieszkań. ja jeszcze tego nie robiłem, a czasu zostało nie za wiele. Stawiam na kwiecień, poprzedni blok był tak zasiedlony a obiecywane terminy były podobne do naszych.

    #3863

    Anonim

    tak, to oszuści!!!! czas,aby ktoś się nimi zajął…..najlepiej jakiś prawnik……powinni zapłacić ludziom odszkodowanie za celowe przesuwanie terminów….sępy!!!!

    #3865

    Anonim

    Zgadzam się, lokal kupiłem w 2011 roku bo termin oddania bloku zapowiedziany był na 1 kwartał 2013, ciągle czekam, wynajmuję mieszkanie, a kredyt trzeba spłacać. Podziękowania dla Prezes Mundzi.

    #3868

    Anonim

    I dlatego próbuję zebrać informacje o tym jakie są szanse na odwołanie Pani Mundzi. Mam do niej osobisty żal bo mnie okłamwała w żywe oczy i jestem gotów pukać od drzwi do drzwi z petycją w ręku.

    #3875

    Anonim

    ja tez wynajmuje mieszkanie od czerwca, powinni oddać nam pieniadze za ten wynajem, jakby tak oddali kazdemu po pare tysiecy to moze by sie towarzystwo nauczyło !!!! mam nadzieje,ze przy oddaniu bloku, bedzie mozna ich wygwizdac……w dupie mam ich szampan:) razem mozemy duzo….pozdrawiam

    #3879

    Anonim

    z tego co wiem to sporo mieszkańców w Zgierzu osiedle Parzęczewska też by się chętnie podpisało pod takim wnioskiem!

    #3880

    Anonim

    o tym bloku który się obecnie buduje to wśród mieszkańców wojewódzkiego już legendy krążą:) mogli by go skończyć bo już od chyba dwóch lat straszy…

    #3881

    Anonim

    A wie ktoś jaki jest już kolejny planowany termin oddania bloku? Kilka tygodni temu Biuro Obsługi poinformowało mnie że będzie to początek roku 2014. Ale jest to środek sezonu grzewczego i Prezes Mundzia pewnie znowu podejmie decyzje o opóźnieniu budowy, ja też już czekam ponad rok!

    #3884

    Anonim

    Z oddaniem 10 też bardzo długo zwlekali, co rusz nowe terminy I, II, III, IV kwartał i tak bez końca. Też wynajmowaliśmy mieszkanie. Rekompensata? No tak, była niepłacenie iluś czynszów – w odniesieniu tego co wydaliśmy na wynajem mieszkania – śmieszne.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 64 total)

You must be logged in to reply to this topic.