TBS Warszawa Północ

This topic contains 20 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  joann 6 years, 1 month temu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #11466

    Maer

    Co z TBS Warszawa Północ, kiedy rozliczenie mediów?, co się tam dzieje…

    #11470

    joann

    Nadal trzeba czekać. Dzisiaj dzwoniłam i powiedzieli mi, że może za miesiąc. Ręce opadają.

    #11472

    toal

    Chyba robią to celowo, od przyszłego roku mają wzrosnąć ceny wody więc chyba chcą nam podwyższyć czynsz przy okazji albo bankrutują

    #11487

    joann

    Najpierw twierdzili, że wdrażają nowy system komputerowy (chyba od sierpnia) i nie mogą sobie poradzić. Obecnie jest wersja, że jakaś firma zewnętrzna robi im to rozliczenie i mają opóźnienie. Przyznam szczerze, że nic już z tego nie rozumiem:(

    #11491

    krips

    pewnie, nie mają kasy aby rozliczyć media, nie wiadomo na co wydali nasze zaliczki, w KRS nadal nie ma sprawozdania, to wygląda na jedno: prawdopodobnie wizja bankructwa

    #11498

    quba

    Media to można rozliczyć i na kartce papieru. Nie potrzeba do tego specjalistycznego oprogramowania.

    #13382

    krius

    czyli pewnie nasze zaliczki poszły na co innego

    #15291

    joann

    Dowiedziałam się, że nie będzie rozliczenia mediów do końca stycznia. Twierdzą, że może za miesiąc. Ha HA HA …
    Myślę, że teraz bez żartów trzeba działać i zgłosić to w odpowiednie miejsca.

    #15292

    kania

    należy zgłosić brak sprawozdania finansowego , najlepiej do us, KWESTIA MEDIÓW to naruszenie praw konsumentów- UOKIK

    #15298

    tom z.

    WAŻNA INFORMACJA DLA NAJEMCÓW
    TBS Warszawa Północ złożył sprawozdanie finansowe za rok 2015 w listopadzie po czym zmienił umowę spółki w grudniu i zmniejszył poziom kapitału spółki o prawie 20 mln. W tej chwili majątek Spółki w momencie ewentualnej upadłości starczy jedynie na około 650 lokatorów – w przypadku konieczności oddania zwaloryzowanej partycypacji. Sprawę trzeba nagłośnić !!! TBS najprawdopodobniej pozbywa się naszych pieniędzy !!!
    Sprawa wymaga zbadania !!!!

    #15299

    krystyna

    trzeba złożyć sprzeciw, jest na trzy miesiące, jeszcze niecałe 2 zostały, z racji umów partycypacji jesteśmy wierzycielami i możemy wnieść sprzeciw na obniżenie kapitału spółki i żądać zabezpieczenia swojej wierzytelności

    #15300

    joann

    o.k. Proponuję zwołać zebranie i to w trybie pilnym. Bez żartów. Trzeba działać.

    #21584

    Lokatorka

    Drodzy Państwo mamy podwyżki czynszu!
    Zarząd uznał ,że dotychczasowe czynsze nie wystarczają na pokrycie kosztów amortyzacji… Zatem budynki, które zostały wzniesione kilkanaście lat temu będą wymagały coraz większych nakładów finansowych bo jak wiadomo wszystko z biegiem lat się zużywa to też i my z biegiem lat dojdziemy do czynszu 25zł/m2 bo dotychczasowe nie będą wystarczalne.

    #21594

    szok

    Nie tylko podwyżki, trzeba nagłośnić sprawę bo TBS w pismach oficjalnie stwierdził że nie ma na spłaty kredytów, najprawdopodobniej TBS nie wpłaca naszych pieniędzy do BGK. A to oznacza, że za 20 lat dowiemy się że nadal mamy nie spłacony kredyt w 100%.
    TBS PRÓBUJE POKRYĆ SWOJE STRATY ZWIĄZANE Z UPADŁOŚCIĄ DORBUDU, TYLKO CO NAS TO OBCHODZI, tym bardziej że nasz TBS buduje również na wolnym rynku.

    #21601

    joann

    Jak to nie mają na spłatę kredytu do BGK – przy takich czynszach? To chyba jakiś żart? Ja się tylko dziwię jednemu, dlaczego my się jakoś porządnie nie zorganizujemy, żeby wyjaśnić sprawę tytułu prawnego i tego co się dzieje z naszymi pieniędzmi. W Łodzi sam TBS proponuje wykup mieszkań na własność. Co prawda cena nie powale 4000 za metr, ale zawsze to jakaś alternatywa. Łatwo sobie policzyć, że jak się weźmie pod uwagę partycypację, kaucję oraz ten obłędny comiesięczny czynsz, to mieszkanie powinno już być w zasadzie spłacone.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)

You must be logged in to reply to this topic.