TBS ul. Gerwazego Toruń

This topic contains 4 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Anonim 9 years, 7 months temu.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #917

    Anonim

    Witam serdecznie wraz z narzeczonym przymierzamy się do najmu mieszkania z zasobów Toruńskiego TBS na ul Gerwazego. Jeśli jest ktoś kto juz zamieszkuje bloki tbsu na tej licy to prosze napisanie kilku informacji natemad budynków jakości mieszkania okolicy i innych aspektach zamieszkania 🙂 z góry dziękuje

    #4519

    Anonim

    .

    #4544

    Anonim

    Mieszkam na Gerwazego 2 lata i lokalizacja jest godna polecenia. Jeśli oczywiście lubisz ciszę i spokój :-). Znajomi jak do mnie przychodzą porównują osiedle do letniskowego. Ogólnie sporo zieleni, rano ptaszki śpiewają. Jak się wprowadzałem największym mankamentem był brak drugiego mostu i związane z tym problemy komunikacyjne. Teraz jest już, dobrze i żałuję tylko, że nie mam pracy gdzieś w lewobrzeżnym Torunia, bo męczą mnie korki po drugiej stronie mostu :-).

    #4542

    Anonim

    witam ,mam takie pytanie odnosnie cesji ,jak to sie odbywa ?,bo tez jestem zainteresowana kupnem i nie chce zeby mnie ktos oszukał .boje sie ze ja wplace komus pieniadze rozlicze sie z porzednim partycypantem on weznie kase a TBS stwierdzi ze ja nie moge byc najemcą i co wtedy zostane bez kasy i mieszkania . czy ktos sprzedawał partycypacje albo odkupywał i moze powiedziec jak i co ? czy najemca musi oddac klucze do TBS po podpisaniu ze mną umowy i rozliczeniu sie czy nie ,czy ja poprostu moge sie wprowadzic i czekac na podpisanie umowy z TBS .Bo wiecie jak to moze byc ,ze poprzedni partycypant weznie kase odda klucze a ja zostane z niczym .I bede czekac czy umowe podpisze z Tbs czy tez nie.PROSZE NIECH KTOS NAPISZE JAK TO SIE ODBYWA .

    #4594

    Anonim

    spokojnie koleżanka właśnie się tak miesiąc temu wprowadziła wszystko załatwiła notarialnie i jest głównym najemcą. bez obaw:)) A ma Pani już upatrzone mieszkanie w tbsach jesli nie to polecam moje gdyż zamieniam swoje na większe też w tbsach:) oto moj nr 693436562

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.