TBS Kamienna Góra

This topic contains 20 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 3 years, 2 months temu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #782 Reply

  Anonim

  TBS Kamienna Góra kolejny raz przekłada termin oddania budynku w Legnicy. Prawdopodobny termin oddania to drugi kwartał 2014 roku.
  To jest kpina !!!!!

  #3753 Reply

  Anonim

  TBS Kamienna Góra kolejny raz przekłada termin oddania budynku w Legnicy. Prawdopodobny termin oddania to drugi kwartał 2014 roku.
  To jest kpina !!!!!

  #3760 Reply

  Anonim

  W czym tkwi problem,czy ktokolwiek uzyskał jakiekolwiek informacje z jakiego powodu oni to robią? Czy robią to zgodnie z prawem ,czy można ubiegać się o jakiekolwiek odszkodowanie w postaci np. pomniejszenia czynszu lub całkowitego odciążenia na okres np. trzech miesięcy.

  #3767 Reply

  Anonim

  Witam, tak sie składa ze ja juz mieszkam na ul. Kornela Makuszyńskiego od 3 lat. Powiem tak, pan prezes to zawodowy kławmca wiec nie wieżcie w żadne jego zapewnienia. Jak my sie wprowadzaliśmy to obiecywał że bedzie plac zabaw, ławeczki itp. Jak jest sami widzicie, postawili 4 bloki a nie ma ani jednej ławeczki, żadnego małego śmietniczka gdzie dzieci by mogły wyżucić papierek, a gdy sie go pytałem o plac zabaw to powiedział ze zadnego tu nie będzie!!
  Smutne jest to że włodaże miasta traktują nasze osiedle jakgdyby było poza Legnicą.

  #3805 Reply

  Anonim

  Hawajczyk powiedział już chyba wszystko, czego więc można spodziewać się po kłamcy? Jest to człowiek wybitnie zepsuty, nie szanuje ludzi, nie liczy się z ich zdaniem i nie dotrzymuje słowa, nie poważny i zachowuje się jak gówniarz. Nie wierzyć w jego żadne zapewnienia!!!!

  #3903 Reply

  Anonim

  Mamy 2014 a końca prac nie widać. Na budynku namalowano datę 2013 i raczej wypadało by to poprawić na 2014

  #3961 Reply

  Anonim

  Witam. Ogólnie jestem zadowolona z mieszkań TBSu. Wszystko jest oki, rozliczenia itp. Tylko rzeczywiście brakuje tutaj miejsca dla dzieci. Brak jest placu, gdzie dzieci mogłyby pograć piłką lub się najzwyczajniej pobawić na podwórku, nie mówiąc o huśtawkach itp. Z tym to naprawdę nas okłamali, tylko obiecywali,żebysmy się wprowadzili. Wiadomo, bardzo dużo jest młodych rodzin z dziećmi i bardzo zależy wszystkim mieszkańcom na placu zabaw,ale TBS w tej kwesti ma nas głęboko…;( A szkoda, bo psuje sobie tym opinię.

  #4087 Reply

  Anonim

  Mam uwagę do nowych, przyszłych lokatorów.
  Pod żadnym pozorem nie odbierajcie mieszkania, nie podpisujcie niczego bez wcześniejszego dokładnego obejrzenia go. Sprawdzcie jak chodzą okna, maja się lekko zamykać i otwierać, sprawdzcie jakość położenia tynku itp.
  Nam wciskali klucze i od razu papier do podpisania, nie musicie się na to zgadzać. nawet bez odbioru mieszkania z waszej strony dostaniecie klucze i się będziecie mogli wprowadzić.

  #4091 Reply

  Anonim

  Praktyka jest taka że opisuje się wszystkie usterki na protokole i się go podpisuje z określeniem terminu na poprawki. Tu następuje przekazanie kluczy.

  #4100 Reply

  Anonim

  To w teorii.
  Mieszkam tu od początku i wiem co się działo. Ludziom wciskano najpierw protokoły odbioru do podpisania, a potem klucze.
  A usterki jakie ludzie mielii ….. to istne „ALTERNATYWY 4” 🙂
  Nie strasze, tylko przestrzegam.
  Zachowajcie czujność.

  #4101 Reply

  Anonim

  hawajczyk ja tez mieszkam od samego początku.
  Jak ktoś się dał zrobić to jego wina.
  Ja sprawdzałem i dopiero podpisywałem !

  #4113 Reply

  Anonim

  ja tez mieszkam od początku i przed podpisaniem umowy musieli pokleić dziury i pomalować .Ale i tak do tej pory nie ma ani jednego pojemnika na śmieci a papiery i śmieci rożne fruwają cały rok . Pan Ciach mówi : i tak zepsują /bo tu mieszka sama hołota/ a poza tym kto by to opróżniał a jeszcze ze nie ma na to pieniędzy. A co tego „prezesa” choć on wcale nie jest prezesem to jest najmniej odpowiedni człowiek na to stanowisko a to ze kłamie i jest fałszywy , ma na to ciche pozwolenie Rady Nadzorczej/ bo'” dopóki TBS idzie do przodu tzn jest dobrze”‚
  cyt. pana Niemasa/prezesa/
  Powinniśmy się zorganizować i wspólnie napisać odpowiednie pisma do TBS i do Prezydenta Legnicy, bo w pojedynkę nic nie zrobimy.

  #4118 Reply

  Anonim

  Dla zainteresowanych.

  Planowany termin oddania czyli 30 kwietnia 2014 raczej jest mało prawdopodobne że zostanie dotrzymany.
  Większość mieszkań jest nie wymalowanych, brak w nich drzwi wejściowych oraz płytek i paneli a o osprzęcie sanitarnym już nawet nie wspomnę. Klatki schodowe są nie wytynkowane ani nie maja płytek na podłogach. W piątek ekipy w po za Legnicy zabrały graty i nie wiadomo czy przyjadą ponieważ znowu wszystko rozbiega się o pieniądze. Przyszli mieszkańcy powinni się wreście się zebrać i postawić sprawę TBS-om jasno. Pan Prezydent Legnicy też powinien tupnąć na TBS-y porządnie nogą.

  LUDZIE TO JUŻ JEST PRZESADA !!!

  #4166 Reply

  Anonim

  Prezydent nie tupnie bo bierze z TBS-u kasę, prezes TBS to nie tylko kłamca ale gbur i cham, jak mieliśmy awarię w bloku i po kilkunastu telefonach (usuwanie usterki, a raczej zainteresowanie usterka trwało tydzień) powiedział, cytuję „gówno macie do gadania , jesteście tylko najemcami”. Pan Krzakowski ma wszystko w du…., bo to jedna wielka klika, gdzie ręka rękę myje. A szkoda gadać. Ja sam szukam czegoś w mieście bo podobnie tak jak tutaj piszecie nam też obiecywano place zabaw dozorowane osiedle itp. tylko że to było w 2006 roku.

  #4189 Reply

  Anonim

  a ja mam pytanie jak wygląda czynsz w tbs? czy jest w nim częściowa splata raty kredytu?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
Reply To: TBS Kamienna Góra
Your information:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">