Rezygnacja z partycypacji

This topic contains 2 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years temu.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #1042

    Anonim

    Witam wszystkich,

    mam nietypowa sytuacje. Może ktoś mi pomoże. Moja narzeczona przed poznaniem mnie podpisała umowę z TBSami na partycypację. Nie podpisała jeszcze umowy najmu, ponieważ mieszkania jeszcze nie są oddane do użytku. Dostaliśmy niedawno wyliczenia czynszu i wysokość kaucji jaką mamy wpłacić i wyszedł czynsz bez mediów 670zł i kaucja ok. 8000zł. Dla nas to za dużo tym bardziej, że ja mam mieszkanie, w którym teraz mieszkamy. W związku z czym chcemy zrezygnować z partycypacji i odzyskać jedynie wpłacony wkład. Czy miał ktoś kiedyś podobną sytuację ? Może ktoś nam pomóc jak to rozwiązać ? Z góry dziękuję. P.S Rzecz się dzieje w Szczecinie 🙂

    #5061

    Anonim

    .

    #5063

    Anonim

    Albo piszesz pismo o rozwiązanie umowy partycypacji (w umowie masz napisane na samym końcu na pewno w jakim terminie możesz rozwiązać) i czekasz na odpowiedź albo zadzwoń i się zapytaj jak to można przyspieszyć.
    To normalna sprawa a nie jakaś zawiła 😉
    Są TBSy które rozwiązują umowę, podpisują nową i się głupotami nie przejmują a są takie, że kasę trzymają bo na zwrot mają do 12mc. Radzę zadzwonić i się podpytać, najlepiej tam gdzie umowę podpisywałeś.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.