remont

This topic contains 7 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 10 years temu.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #688

    Anonim

    .

    • This topic was modified 6 years, 8 months temu by  Redakcja.
    #3332

    Anonim

    Witam odkupiłam mieszkanie w tbs bede robić remont i moje pytanie jest takie czy moge dorobić sobie w scianie dwa gniazdka prądowe wiąże sie to z wykuciem ścieżek w ścianach na nowe przewody. moge sobie coś takiego zrobić?

    #3510

    Anonim

    Ja czesc gniazdek zlikwidowalam,a inne zrobilam w potrzebnym mi miejscu.Nie mialam z tym żadnych problemów.

    #4102

    Anonim

    Witam,
    to ja dołożę jeszcze jedno pytanie: czy z podwieszeniem sufitów w pokoju i kuchni tez nie będzie problemów? Czy ma ktoś jakiś wzór pisma do zarządu zgłaszający takie przeróbki?

    #4103

    Anonim

    Przestawiałam wszystkie podłączenia związane z aneksem kuchennym i dobudowałam 2 karton gips i pisałam pismo do TBS o wyrażenie zgody. O wszystkich zmianach powinno się poinformować administrację w formie pisemnej.

    #4106

    Anonim

    skarzyk2108 ale zgłaszaleś to do tbs czy sobie darować i zrobić to bez zgody:p

    #4109

    Anonim

    Zmiana została zgłoszona,problemu nie było.

    #4124

    Anonim

    Lepiej żeby to przyjęli do wiadomości, przy wyprowadzce nie będziesz musiał przywracać stanu pierwotnego.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.