Przesunięcie grzejnika

This topic contains 6 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 8 years, 1 month temu.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #1120

    Anonim

    .

    • This topic was modified 7 years, 5 months temu by  Redakcja.
    • This topic was modified 6 years, 9 months temu by  Redakcja.
    #5706

    Anonim

    Czy ktoś z Was przerabiał temat przesunięcia grzejnika o kilkadziesiąt cm?

    Chciałbym przesunąć grzejnik po sezonie grzewczym i mam dylemat: zgłaszać do tbs, czy nie zgłaszać.

    budynek nowy, mieszkam niecały rok i obawiam się, że tbs może nie wydać zgody, a grzejnik umieszczony w rogu, przez co nie mogę zabudować ściany szafą.

    pozdrawiam,

    #5716

    Anonim

    Lepiej zgłosić ale jeżeli uważasz że nie to zrób sam na własną odpowiedzialność. Pamiętaj żeby zakręcić dopływ wody 😉

    #5719

    Anonim

    mam czas pewnie gdzieś do kwietnia. pewnie w takim razie zgłoszę.
    pozdrawiam,

    #5773

    Anonim

    Moj TBS Wrocław nie zgadza się na żadną ingerencję w instalację elektryczną, kanalizację itp. Nawet nie zgadza się na instalację kibla podwieszanego!!! Owszem mogę pokryjomu zrobić ale na 100% przy zdawaniu mieszkania doczepią się i powiedzą że mam wsdzysko zrywać i mam doprowadzić do stanu w dniu przejęcia mieszkania :):) i nic nie zwracają ze niby podniosłem standard – gówno ich to inteesuje…

    #5789

    Anonim

    właśnie tego się obawiam, i dlatego pytam. z drugiej strony, jak zwalniałem poprzednie mieszkanie z zasobów tbs to nikt nie zwracał uwagi na instalację i zastanawiałem się czy nie zmienić lokalizacji grzejnika po cichu, nie narażając się na odmowę, a może za kilka lat jak będę się wyprowadzał nikt się nie zorientuje.

    #5910

    Anonim

    Kolego wszystko tez zależy jak masz podłączony grzejnik , jak są poprowadzone rury bo tu jest największy zonk ,jeśli w posadzce jak sadzę to jest problem.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.