prawa do lokalu

This topic contains 4 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years, 1 month temu.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #1017

    Anonim

    .

    #4947

    Anonim

    Witam. Mam bardzo zasadnicze pytanie. Jeśli zostanę najemcą tbs z racji nie posiadania praw do jakiejkolwiek nieruchomości a potem zwiążę się z osobą, ktora taki tytul posiada to czy: 1) jeśli ta osoba nie będzie formalnie zgloszona do mieszkania-czy może ze mną mieszkać? I jeśli do tbs dotrze taka informacja jakie mogą być konsekwencje? 2. Czy trzeba to natychmiast zglosić i to oznacza wymówienie lokalu?

    #4948

    Anonim

    jak potem się zwiążesz to petem będziesz się martwić, po co stwarzać wyimaginowane teoretyczne problemy z przyszłości?

    #4949

    Anonim

    i skąd wiesz czy kiedykolwiek będziesz?

    #4951

    Anonim

    Sam mam dwa mieszkania w sąsiedniej miejscowości,które wynajmuję a w drugiej mam TBS. Jest to dozwolone prawem (inna miejscowość). Jeśli ta miałaby nieruchomość mieszkalną w tej samej miejscowości to spoko może mieszkać u Ciebie (jest twoim stałym gościem). Co innego jeśli zostałaby forlmalnie mężem. Najlepiej wtedy (mąż) założyć spółkę zoo i jej te mieszkanie oddać (masz spółkę zoo która ma mieszkanie a spółka zoo jest osoba prawną nie fizyczną)

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.