Poszukuję osoby która wyjaśni w TBS skąd są takie rachunki za Ogrzewanie

This topic contains 11 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Tomasz 7 years temu.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #11377

    Tomasz

    Poszukuje osoby prawnika – księgowego który wyjaśni zawyżone rachunki za CO

    Tomek 690 360 510

    #11378

    Tomasz

    Spr.dot. TBS Józefów

    #11379

    quba

    Prawnik Ci nic nie pomoże. Jaka firma rozlicza ogrzewanie?

    #11380

    Tomasz

    Techem

    #11388

    Tomasz

    Te złodziej wspólnie z Techem / TBS nie chcą wyjaśniać płacić i koniec

    TBS Józefów ul Zielona 2 to oszuści i złodzieje

    #11389

    Tomasz

    Te złodziej wspólnie z Techem / TBS nie chcą wyjaśniać płacić i koniec

    TBS Józefów ul Zielona 2 to oszuści i złodzieje

    #11390

    anonimowa

    najwięksi złodzieje są w tbsach, to instytucje, które obracają milionami wpłaconymi przez lokatorów, nie ma żadnego nadzoru nad tymi spółkami, powinna się tym zająć prokuratura…. to niedopuszczalne że nikt tego nie kontroluje a ludzie którzy paradoksalnie są tylko najemcami, powinno zmienić się ustawę i dążyć do tego aby partycypanci mogli być współwłaścicielami lokalu, tego powinna dotyczyć kolejna petycja ….

    #11395

    Tomasz

    Ten system jest dziurawy pod względem prawa ludzie są oszukiwani okradani z własnych pieniędzy

    W TBS Józefów 05-420 są jakieś przekręty z ogrzewaniem rachunki odkąd zostały zmienione podzielniki z firmy ISTA NA TECHEM RACHUNKI WZROSŁY O 100 % mimo że nie przebywam w mieszkaniu bo jestem w pracy cały tydzień tylko w weekendy jestem w domu. Mam nie zapłacone rachunki za dwa sezony grzewcze a TBS Józefów jak sami się przyznali w piśmie że potrącają z konta wpłat czynszowych na rozliczenia za media bez zgody !

    Ponadto zmieniają podzielniki bez powiadomienia i bez uchwały rady

    Poszukuje osób którzy mają podobną sytuację jest prawnik który ziają się spr. P.Dominik Szwab

    #11396

    quba

    Niestety system podzielników jest zły ale tanim kosztem się na to nic nie poradzi.
    Dobrym rozwiązaniem było by poprowadzenie instalacji odrębnie dla każdego mieszkania i zamontowanie ciepłomierzy. Chyba najlepszym zgazowanie.

    Jeżeli jesteście tacy pewni wystąpcie do TBS o zestawienie faktur potwierdzających kwoty widniejące na zestawieniu rozliczenia centralnego ogrzewania.

    Duże koszty mogą generować straty na kiepskiej instalacji c.o. jak i wietrzenie klatek schodowych o ile macie tam ogrzewanie.

    #15215

    Tomasz

    W odp na w/w post występowałem ale niestety bez odpowiedzi twierdzą iż faktury zostały wystawione i koniec

    TBS Józefów koło Otwocka robią przekręty i oszukują ludzi na ogrzewaniu zawyżają rachunki przekierowują środki z kąta czynszowego na konto rachunków za CO

    Dodatkowo p.Urszula D. próbuje mnie zastraszać sądem ludzie nie dajcie się oszukiwać tym oszustom

    #15222

    quba

    Nie dzwoń tylko pisz.

    #15392

    Tomasz

    TBS Józefów Oszukują na rachunkach za ogrzewanie !!!

    Burmistrz Józefowa też nie widzi w tym problemy

    I stwierdza że jest wszystko w porządku a lokatorzy mogą wystąpić do TBS o zwiększenie zaliczek na ogrzewanie

    Ludzie nie dajcie się oszukiwać przez TBS Józefów

    OGRZANIE SEZONOWE MIESZKANIA 53 M2 2600 ZŁ. !!!

    KKKK. To dom można ogrzać a nie mieszkanie !!!

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)

You must be logged in to reply to this topic.