podział tbs/rozwód

This topic contains 3 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years, 4 months temu.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #983

    Anonim

    .

    #4783

    Anonim

    Witam,

    jestem głównym najemcą mieszkania w TBS.

    Mieszkanie zostało nabyte poprzez cesję partycypacji przed zawarciem związku małżeńskiego.Koszty z tym związane były pokryte przeze mnie – środki pochodziły z kredytu zaciągniętego w miejscu pracy , który spłacany był z mojej pensji do 2011 roku( zawarcie małżeństwa nastąpiło w 2006).

    Jedynym kosztem jaki poniósł mąż było pokrycie kaucji zabezpieczającej ( miało to miejsce już po zawarciu małżeństwa).

    Nie mieliśmy rozdzielności majątkowej. W tej chwili mam zamiar złożyć pozew o rozwód, ale chciałabym wiedzieć jak zostanie potraktowana sprawa tego mieszkania gdyby mąż założył sprawę o podział majątku.

    Proszę o odpowiedź .

    #4794

    Anonim

    co Bóg złączył człowiek niech nie rozłancza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

    #4796

    Anonim

    Bóg to łączył czy ksiądz albo urzędnik stanu cywilnego. Co za brednie dla przedszkolaków. PiSowcom zabrać dostęp do internetu albo opodatkować 300%.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.