p. Aneta – KTBS Kielce

This topic contains 6 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Anonim 7 years, 10 months temu.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #1084

    Anonim

    Czy tylko ja uważam, że jest to osoba niekompetentna, niekulturalna, „forująca” znajomych najemców mieszkań w zasobach KTBSu???

    #5229

    Anonim

    Widzę, że nie tylko ja mam podobne zdanie. Pani, ku mojemu ubolewaniu jest bardzo nieprzyjemna w rozmowach, często wręcz cha.mska i opryskliwa. Jeśli chodzi o znajomych, to nie mogę się wypowiedzieć, nie miałem okazji spostrzec, ale wcale by mnie to nie zdziwiło. Czasem wydaje jej się, że chyba jest prezesem.

    #5553

    Anonim

    Jeszcze mi się nie zdarzyło żebym dzwoniąc do TBS był potraktowany nieuprzejmie,może wynika to z tego że mówię grzecznie dzień dobry oraz używam innych zwrotów grzecznościowych.Tak na marginesie jeśli ktoś w stosunku do mnie zachowuje się jak typowy cham i burak to zapewniam że potrafię mu się odwdzięczyć z nawiązką(może warto zacząć od siebie a nie zwalać winę na innych)

    #5575

    Anonim

    Zabolało….To przykre…..p.aaaaaaaaaaaaneto. Fakt zacznij od siebie-proponuje to również Pani, nie wiem, czy niestety nie za pozno…

    #6118

    Anonim

    Mało tego, że jest niemiła! Pani Aneta jest osobą bardzo kłamliwą. Podczas drugiego losowania garażów nie bardzo chciała wytłumaczyć skąd wzięły się dwa dodatkowe garaże. Natomiast co do ostatniego garażu nr 12 perfidnie skłamała, że nie bierze on udziału w drugim losowaniu, bo został wyłączony ze względu na fakt, iż przynależy do największego mieszkania w bloku i że to od początku było ustalone. Tylko, że piwnic było na planie tyle co mieszkań, a po połączeniu mieszkań nagle piwnic zabrakło? Ciekawe!
    Szkoda, że nie od razu pomyślałem o tym, że to przecież kłamstwo, bo bym zarzucił jej prosto w oczy. Ciekawe jakby zareagowała.
    Może teraz Pani Aneto wyjaśni nam Pani sytuację garażu nr 12?

    #6122

    Anonim

    Pewnie jak zwykle chodzi o jakieś układy. Normalka…

    #6202

    Anonim

    Niestety ostatni garaż z góry był przyznany do największego mieszkania w ostatniej klatce na najwyższym piętrze. Właściciel, to dobry znajomy w Ktbs’sie,. Miałem przyjemność go spotkać w siedzibie KTBS’u jak jeszcze mieściła się na Słowackiego. Przyszeł na pogaduchy do pracowników i coś załatwić z mieszkaniem przy Puscha. Jakie było moje zdziwienie, gdy spotkałem go wychodzącego z garażu nr 12. No cóż. Na beton chyba nie ma rady. Na szczęście, nie wszyscy w KTBS są tacy sami.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.