Odstępne

This topic contains 7 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Anonim 7 years, 11 months temu.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #1047

    Anonim

    Jak bezpiecznie przejąć odstępne? Czy notariusze zgadzają się na umowy not. w tym zakresie? Jaki podatek płaci się od przyjęcia odstępnego, a jaki od zapłacenia odstępnego. Proszę o podzielenie się wiedzą znawców tematu. Dziękuję.

    #5707

    Anonim

    Jak bezpiecznie przejąć odstępne? Czy notariusze zgadzają się na umowy not. w tym zakresie? Jaki podatek płaci się od przyjęcia odstępnego, a jaki od zapłacenia odstępnego. Proszę o podzielenie się wiedzą znawców tematu. Dziękuję.

    #5708

    Anonim

    jaki notariusz, przecież tu nie ma żadnej własności, to jest tylko najem, nie decyduj się na to …. unikaj tbsów jak ognia

    #5709

    Anonim

    O już się pojawili naganiacze od deweloperów. Doradzają nie bierz TBS weź kredyt na 30 lat 🙂

    #5977

    Anonim

    Podłączam się do pytania, zrezygnowałem z kupna od dewelopera, wolę TBS za 1/3 tej kwoty. Prosiłbym o informacje o które pyta twórca wątku.

    #5981

    Anonim

    Jakim miastem jest Pan zainteresowany?

    #5982

    Anonim

    Witam, sam jestem mieszkańcem TBS od 10 lat i to był mój wielki błąd. Co prawda zapłaciłem 30% wartości mieszkania, ale kredyt spłacam w czynszu za mieszkanie, które nigdy nie będzie moje. I nawet nie można nigdzie dowiedzieć się, czy po spłacie tego kredytu czynsz odpowiednio obniży się.

    #5984

    Anonim

    zgadzam się z KS, my to samo mieszkamy od 10 lat teraz planujemy kredyt na własne ale straciliśmy duże pieniądze, bo TBSY nie zwróci nam pieniędzy wpłacanych tytułem kredytu, byliśmy u prawnika, który powiedział że wykup tbs nigdy nie będzie możliwy bo tbsy to spółki a więc podmioty prywatne których nie można zmusić do sprzedaży mieszkań, nawet ustawowo….
    na początku to się wydaje fajne, ale później okazuje się, że to pułapka… zgodnie z dewizą, chytry dwa razy płaci…
    kredyty są niespłacalne… były zaciągane na znacznie dłużej nić 30 lat, więc pewnie żaden z najemców nie dożyje jego końca….

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.