Odrębna własność

This topic contains 1 odpowiedź, has 1 głos, and was last updated by  Anonim 8 years temu.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #1147

    Anonim

    mam duży problem z była zona. Od 2010r mamy rozdzielność majątkową i w ty właśnie roku wykupiłem na swoją własność mieszkanie w TBS ( była taka możliwość ze względu na kłopoty TBS). Obecnie toczy się sprawa o podział majątku i żona domaga się ode mnie jakieś ekspektatywy odrębnej własności lokalu- wie ktoś co się z tym robi i jak ewentualnie oblicza bo żąda ode mnie dużo pieniędzy w według mnie jest to jeśli w ogóle możliwe to zawyżone wyliczenie i niesprawiedliwe.

    To jest jakieś oczekiwanie na wykup i to się niby dzieli w majątku i spłaca 2 małżonka- boże co za masakra. Proszę o podpowiedz co robić bo w internecie wszędzie pisało o spółdzielczych lokatorskich czy własnościowych ale TBS to nie spółdzielnia i raczej tylko wynajmowała lokale a nie sprzedawała- pomocy co robić!?

    #5939

    Anonim

    mam duży problem z była zona. Od 2010r mamy rozdzielność majątkową i w ty własnie roku wykupiłem na swoją własność mieszkanie w TBS ( była taka możliwość ze względu na kłopoty TBS). Obecnie toczy się sprawa o podział majątku i żona domaga się ode mnie jakieś ekspektatywy odrębnej własności lokalu- wie ktoś co sie z tym robi i jak ewentualnie oblicza bo żąda ode mnie dużo pieniędzy w według mnie jest to jeśli w ogole możliwe to zawyżone wyliczenie i niesprawiedliwe. To jest jakieś oczekiwanie na wykup i to sie niby dzieli w majątku i spłaca 2 malżonka- boze co za masakra. Proszę o podpowiedz co robić bo w internecie wszędzie pisało o spółdzielczych lokatroskich czy własnościowych ale TBS to nie spółdzielnia i raczej tylko wynajmowała lokale a nie sprzedwała- pomocy co robic!?

    #5941

    Anonim

    a jaki to TBS, ja też chcę wykupić, czy Twój TBS to spółka miejska?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.