Odrębna własność

This topic contains 2 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 1 year, 3 months temu.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #5939 Reply

  Anonim

  mam duży problem z była zona. Od 2010r mamy rozdzielność majątkową i w ty własnie roku wykupiłem na swoją własność mieszkanie w TBS ( była taka możliwość ze względu na kłopoty TBS). Obecnie toczy się sprawa o podział majątku i żona domaga się ode mnie jakieś ekspektatywy odrębnej własności lokalu- wie ktoś co sie z tym robi i jak ewentualnie oblicza bo żąda ode mnie dużo pieniędzy w według mnie jest to jeśli w ogole możliwe to zawyżone wyliczenie i niesprawiedliwe. To jest jakieś oczekiwanie na wykup i to sie niby dzieli w majątku i spłaca 2 malżonka- boze co za masakra. Proszę o podpowiedz co robić bo w internecie wszędzie pisało o spółdzielczych lokatroskich czy własnościowych ale TBS to nie spółdzielnia i raczej tylko wynajmowała lokale a nie sprzedwała- pomocy co robic!?

  #1147 Reply

  Anonim

  mam duży problem z była zona. Od 2010r mamy rozdzielność majątkową i w ty właśnie roku wykupiłem na swoją własność mieszkanie w TBS ( była taka możliwość ze względu na kłopoty TBS). Obecnie toczy się sprawa o podział majątku i żona domaga się ode mnie jakieś ekspektatywy odrębnej własności lokalu- wie ktoś co się z tym robi i jak ewentualnie oblicza bo żąda ode mnie dużo pieniędzy w według mnie jest to jeśli w ogóle możliwe to zawyżone wyliczenie i niesprawiedliwe.

  To jest jakieś oczekiwanie na wykup i to się niby dzieli w majątku i spłaca 2 małżonka- boże co za masakra. Proszę o podpowiedz co robić bo w internecie wszędzie pisało o spółdzielczych lokatorskich czy własnościowych ale TBS to nie spółdzielnia i raczej tylko wynajmowała lokale a nie sprzedawała- pomocy co robić!?

  #5941 Reply

  Anonim

  a jaki to TBS, ja też chcę wykupić, czy Twój TBS to spółka miejska?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Reply To: Odrębna własność
Your information:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">