Ocena sytuacji socjalno-mieszkaniowej

This topic contains 5 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 7 years, 11 months temu.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #1152

    Anonim

    Witam,
    złożyłam wniosek o przyznanie mieszkania TBS w Krakowie w listopadzie ubiegłego roku. Wniosek jest zweryfikowany pozytywnie. Mam się stawić na ocenę sytuacji socjalno-mieszkaniowej. Czy ktoś wie, jak ta ocena się odbywa? Nie mam miejsca zamieszkania ani zameldowania w Krakowie (choć tam mam pracę), nie sądzę, bym z urzędnikiem grzała 100 km do mieszkania, by je oglądnął… a może ta formalność wygląda zupełnie inaczej?
    Czy ktoś wie?

    #6010

    Anonim

    Witam,
    złożyłam wniosek o przyznanie mieszkania TBS w Krakowie w listopadzie ubiegłego roku. Wniosek jest zweryfikowany pozytywnie. Mam się stawić na ocenę sytuacji socjalno-mieszkaniowej. Czy ktoś wie, jak ta ocena się odbywa? Nie mam miejsca zamieszkania ani zameldowania w Krakowie (choć tam mam pracę), nie sądzę, bym z urzędnikiem grzała 100 km do mieszkania, by je oglądnął… a może ta formalność wygląda zupełnie inaczej?
    Czy ktoś wie?

    #6011

    Anonim

    Jeżeli nie masz mieszkania na terenie Krakowa to nie ma o czym gadać, w sensie o tym czy masz mieszkanie czy nie. Ustawa przewiduje, że nie można mieć mieszkania w tej samej miejscowości.
    Myślę, że będą tylko się pytać o zarobki bo to jest główne kryterium.

    #6015

    Anonim

    ale zarobki mają megaudokumentowane, wszystko, co trzeba było, złożyliśmy w listopadzie. Jasne, mogę potwierdzić, że nic się nie pogorszyło, ale po cholerę nie wiem, po co się osobiście stawiać, skoro – jak piszę – wniosek zweryfikowany pozytywnie.
    a może kto się nie stawi, odpada z listy, kto wie 😉
    dzięki w każdym razie, quba

    #6016

    Anonim

    U nas w mieście to chyba kilkadziesiątTBSów jest pustych i nie ma chętnych

    #6017

    Anonim

    oj, to w Krakowie trzeba się nastarać, by TBS dostać…

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.