Notariusz mowi ,ze cesja nic nie da

This topic contains 14 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Anonim 10 years, 4 months temu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #756

    Anonim

    .

    #3612

    Anonim

    jak można zrobic cesje – skoro notarium mówi,ze nawet jak ją spisze to nic to nie da

    #3613

    Anonim

    Zmień notariusza bo bredzi. Cesji uczą na pierwszych zajęciach z prawa. Trafiłaś na jełopa któremu sie wydaje że coś wie.

    #3615

    Anonim

    Notariusz mówi,ze co po cesji jak zarzad sie nie zgodzi – wiec po co mi cesja.Mam klopot bo juz niedlugo lokatorzy beda sie wyprowadzac i zapewne mieszkanie przejmnie TBS

    #3618

    Anonim

    Nie jest Ci potrzebna zgoda zarządu TBS. Idź do innego notariusza bardziej douczonego.
    Robisz cesje u notariusza i potem informujesz o tym TBS.

    #3621

    Anonim

    to proszę jak ma dokłanie wyglądać ta cesja u notariusza? Notariusz powiedzial,ze to nic nie da On moze tylko potwierdzić ,ze ja to ja ,a osoba ,która odstępuje mieszkanie to jest ta osoba.Pani notariusz wysmiala mnie za to co chce zrobic i powiedziala,ze nigdy nie spotkala sie z takim czym co ja chce zrobić.Wiec jak to mam wykonac
    pomocy

    #3622

    Anonim

    Kobieto zmień notariusza! Daj sobie spokój z idiotą który nie wie co to jest cesja praw z tytułu partycypacji. Popatrz w ogłoszeniach na tym portalu ile cesji ludzie robią, jakoś się da.

    #3630

    Anonim

    U notariusza to można jedynie poświadczyć, że takie osoby zawarły taką a nie inną umowę. Z taką cesją można iść do tbs ale tbs może jej nie uznać i wtedy pozostaje tylko walka w sądzie.

    #3636

    Anonim

    no właśnie- tak mi tez powiedział notariusz- dokładnie tak samo,Może podpisac dokumenty ,ze my zawarlismy umowe miedzy soba,a dalej do TBS ,a tam w naszym miescie wiadomo,ze jestem na przegranej pozycji,
    Takiego mamy wrednego prezesa !!!!

    #3637

    Anonim

    Cesja to cesja. Mając cesję możesz:
    -żądać jej wykupu od TBSu (może być to nieopłacalne)
    -prosić o zawarcie umowy najmu jeśli spełniasz warunki.
    A jakie to miasto?

    #3642

    Anonim

    pułtusk

    #3720

    Anonim

    We Wrocławiu to samo, tbs z 2010r. na Brochowie.

    #3721

    Anonim

    Kupowałem ostatnio (cesja) partycypację w Pruszkowie. Blok z 2009 roku 50 metrów.
    Wystarczyła cesja, wypełnienie wniosku, przedstawienie zaświadczeń z pracy ile się zarabia (ku ciekawości jak za mało to jest ryzyko-musi być średnio-pewno chodzi by spłacać czynsz). Komisja się zebrała (za dwa tyg) i przygotowali umowę najmu. Na chłopski rozum -czy partycypację sprzedaje TBS czy ktoś inny to jeśli w umowie nie ma zakazu odsprzedaży to jest to samo.

    #3722

    Anonim

    u nas w mieście TBS nie zgadza sie na cesję- sam przydziela następnych najemców

    #3813

    Anonim

    Antoni bardzo proszę podaj jakieś szczegóły tej transakcji, bo ja też chciałabym właśnie w Pruszkowie „odkupić” mieszkanie. Podaj do jakiego notariusza się udałeś żeby wiedział o co chodzi z TBS, kiedy płaciłeś odstępne – bo ja mam we wstępnej umowie że najpóźniej w dniu podpisania umów najmu, partycypacji – no generalnie ok, ale może jest jakaś praktyka inna. Słyszałam ze idzie sie najpierw na spotkanie z Prezesem i on wszystko mówi. Zaświadczenie z pracy – ok ale jaki wniosek? – o przyjęcie jako najemca?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)

You must be logged in to reply to this topic.