niepelnosprawnosc

This topic contains 4 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Anonim 9 years, 11 months temu.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #886

    Anonim

    witam,chcialabym miec mieszkanie od tbs,1 pokoj czyli kawalerka.jestem osoba nieslyszaca i w tej chwil moj dochod to okolo 2200zl (praca + renta) czy uda mi sie dostac mieszkanie? dziekuje za odp i pozdrawiam !

    #4286

    Anonim

    .

    #4287

    Anonim

    Kryteria dochodowe spełniasz. Jeżeli nie posiadasz prawa do mieszkania na terenie miejscowości w której miałabyś dostać mieszkanie od TBS to możesz składac wniosek.
    Problem w tym że TBS w twojej okolicy może nic nie budować aktualnie.

    #4289

    Anonim

    Jestem ze wsi i mieszkam z rodzicami w nowym domu ale wolalabym mieszkac sama i to byc w poznaniu.mialabym szansa?dziekuje za odp i pozdrawiam

    #4292

    Anonim

    To czy mieszkania z TBSu aktualnie się budują czy nie, nie ma żadnego znaczenia.
    Jest wiele mieszkań z których lokatorzy wyprowadzają się po kilku – kilkunastu latach. I właśnie o takie mieszkania można też się starać.

    Z doświadczenia wiem, że wiele ludzi niechętnie rozpatruje opcję, by zamieszkać w mieszkaniu jednopokojowym, zatem osoby chcące takie mieszkanie zdobyć, mają na to o wiele wiele większe szanse niż amatorzy mieszkań 2 i 3 – pokojowych.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.