LICZNIKI

This topic contains 18 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Anonim 10 years, 2 months temu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #801

    Anonim

    Czy Wy spisujecie liczniki co miesiac tak jak wam podrzucaja do skrzynek te swistki? Bo mnie to juz wkurwia. Poza tym ta plytka z magnesem mi sie pobila i za kazdym razem musze zaklejac i odklejac jak chce dotrzec do licznikow wody w kiblu.

    #3831

    Anonim

    .

    #3833

    Anonim

    Tak,spisuję liczniki raz w miesiącu.Z tym,że nie dostaję żadnych świstków,a przychodzi Pan na zlecenie Administracji,któremu podaje się stan liczników do naliczenia miesięcznej opłaty za wodę.

    #3835

    Anonim

    Masakra! kup sobie nową i nie będziesz przyklejać

    #3844

    Anonim

    To plytka z magnesem, gdzie ją mam kupic?
    Ale to spisywanie licznikow co miesiac to jakies chore jest.

    #3846

    Anonim

    Ja nic nie spisuje, dostaje swistek z podliczonymi oplatami i tyle. A liczniki sa na klatce, nie w mieszkaniu.

    #3853

    Anonim

    u nas w mieszkaniu i co miesiac kurwa im spisuj. to chore.

    #3855

    Anonim

    a ja bym się nie denerwował, że sam sobie spisuję, bo u nas na 100% nas kantują. Co roku coraz mniejsze zwroty, a nawet wielu z naszego bloku dostało do zapłaty po kilka stów, bo nagle okazało się, że rzekomo płacimy za małe zaliczki. Poza tym spisują stan liczników, ale nigdy przy nas. Na początku każdy z nas podpisywał spisany stan licznika, a od ładnych kilku lat nie wiadomo kto i kiedy spisuje, a potem dziwne kwoty pojawiają się na rozliczeniach. A TBSy tłumaczą się pokrętnie.

    #3858

    Anonim

    A co jesli ja nie spisuje bo mi sie najzwyczajniej nie chce?…

    #3859

    Anonim

    U nas jest tak,że jeśli nie podasz stanu licznika wody(raz w miesiącu)Administracja nalicza trzy miesięczne zużycie wody do zapłaty.

    #3860

    Anonim

    o ja pitole…. ja jestes z tbs praga polnoc, ciekawe jak u nas jest…

    #3878

    Anonim

    U mnie jak na razie nie było żadnych dziwnych kwot na rozliczeniach mimo że liczniki są na klatce, raczej wszystko wydaje mi się w porządku.

    #3896

    Anonim

    Oczywiście że nie było żadnych dziwnych. Wystarczy co miesiąc spisać stan licznika i sprawdzić ile jest zużycia na fakturze.
    Ludzie i ich wymyślanie nie zna granic. Pozdrawiam MARUDY jeszcze w starym roku.

    #3904

    Anonim

    jakiej fakturze jak ja zadnych faktur nie dostaje?

    #3905

    Anonim

    a co dostajesz?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)

You must be logged in to reply to this topic.