Łączna-Kukułeczki

This topic contains 69 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Anna 7 years, 5 months temu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 74 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #1018

    Anonim

    Czy jest na tu na forum ktoś kto zamieszka na nowo budowanym osiedlu TBS w Szczecinie Łączna-Kukułeczki??

    #4950

    Anonim

    Czy jest na tu na forum ktoś kto zamieszka na nowo budowanym osiedlu TBS w Szczecinie Łączna-Kukułeczki??

    #5090

    Anonim

    Czekam na mieszkanie na tym osiedlu.Widzę,że buduje się.

    #5093

    Anonim

    Ja też czekam. A jaki numer budynku??☺ może będziemy sąsiadkami?

    #5099

    Anonim

    ja też zamieszkam, w budynku numer 10

    #5102

    Anonim

    O to fajne położenie ma budynek 10, ja za późno się zreflektowałam i został mi budynek 4,ale cóż i tak się cieszę

    #5124

    Anonim

    Ja w budynku nr 3. Taki wybrałam,też ma fajne położenie.

    #5125

    Anonim

    czyli na ulicy Pelikana.

    #5129

    Anonim

    Ja będę w budynku nr 12 🙂

    #5134

    Anonim

    Widzę że jest nas coraz więcej

    #5172

    Anonim

    Szkoda,że na stronie stbs nie ma żadnego zdjęcia kuchni.Mnie kuchnia w moim przypadku wydaje się najmniej udana w tym projekcie.

    #5176

    Anonim

    Widzę że masz mieszkanie w bloku nr 3,ja w bloku nr 4. Nie wiem z której strony masz to mieszkanko bo ja mam narożne dwustronne z oknami w szczycie budynku. W moim mieszkaniu łazienka ma okno i tam układ kuchni jest fajny, byłam w takim samym mieszkanku jak moje w jednym z tych 2 budynków co tam stoją i widziałam. Kuchnia ma świetną wnękę na jednej ścianie gdzie wg projektu oni umieszczają kuchenkę co dla mnie jest bez sensu. U tej osoby przenieśli kuchenkę na przeciwną ścianę w ciąg zabudowy zakręcający aż pod okno, kuchnia wizualnie zyskała dużo miejsca a wnęka na tej ścianie wykorzystana została na ustawienie stolika gdzie można zjeść śniadanko. Mnie osobiście się podoba, bardzo nawet

    #5177

    Anonim

    Miło mi ,że się odezwałaś,”moja” kuchnia ma małą wnękę,w której projektant umieszcza kuchenkę,ja planuję tam umieścić lodówkę,moje mieszkanie ma okna po przeciwnej stronie od wejścia do budynku. Pozdrawiam prawie sąsiadkę.

    #5185

    Anonim

    Witam, chciałem się dowiedzieć od przyszłych mieszkańców czy nie przeraża Was, że lokalizacja może i jest okey, ale tak naprawdę w najbliższej okolicy nic nie ma, wszędzie jest daleko.

    #5186

    Anonim

    Mam nadzieję,że będzie jakiś autobus . Samochodem nie jest tak daleko. Żabka jest bliziutko,a chyba też coś wybudują. Jakoś ludzie mieszkają tam,jest dużo nowych bloków. Nie będzie źle, sąsiedzi zapowiadają się mili 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 74 total)

You must be logged in to reply to this topic.