KTBS PUSCHA KIELCE – MONITORING

This topic contains 3 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 8 years, 6 months temu.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #1083

    Anonim

    Witam. Mam pytanie do Najemców lokali przy w/w inwestycji. kto jest za/przeciw i dlaczego. proszę o merytoryczną konwersację mieszkańców i KTBS’u,
    Zacznę:
    1. Koszty dla mnie zdecydowanie za duże
    2. Dlaczego mają płacić tylko mieszkańcy?
    3. Wątpliwe korzyści z zamontowaniu monitoringu. Przykład os . Sieje i wiele spraw „zbagatelizowanych” przez organy ścigania. ze względu na kiepską jakość nagrań lub opieszałość stróży prawa
    4. Kiepska jakość sprzętu (na przykł. os. Sieje)
    5. Własny interes KTBSu w monitoringu altanek śmietnikowych i poj. na gruz (przy braku wkładu w inwestycję
    6. Całkowity koszt ok. 60tys zł – skąd ta cena
    7. Ankieta na temat monitoringu – dla wybrańców. Nie dotarła do wszystkich

    Czekam na odpowiedzi/ własne przemyślenia

    #5225

    Anonim

    .

    • This reply was modified 7 years, 9 months temu by  Redakcja.
    • This reply was modified 6 years, 8 months temu by  Redakcja.
    #5227

    Anonim

    Powiem nie w temacie KTBS a prywatnej wspólnoty w warszawie.
    Taki właśnie monitoring został u nas zlikwidowany ze względu na:
    1. Koszty dla mnie zdecydowanie za duże (obsługa w granicach 30tys rocznie),
    3. Wątpliwe korzyści z zamontowaniu monitoringu. Przykład os . Sieje i wiele spraw „zbagatelizowanych” przez organy ścigania. ze względu na kiepską jakość nagrań lub opieszałość stróży prawa
    4. Kiepska jakość sprzętu (na przykł. os. Sieje)

    Co do altanek śmietnikowych to mnie to nie obchodzi. I tak za brak segregacji zapłacą wszyscy bez wyjątku. Opłata jest dla nieruchomości a nie dla mieszkania.

    #5228

    Anonim

    Dziękuję Panie Jakubie, za wpis. Właśnie o to się rozchodzi. Realne przykłady wyrzucenia pieniędzy w błoto.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.