Kancelaria Notarialna Warszawa (TBS)

This topic contains 7 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 10 years, 3 months temu.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #802

    Anonim

    Witam, poszukuję notariusza który zna tematykę TBS, jeśli ktoś miał styczność z takim prawnikiem bardzo proszę o kontakt do niego. Podaję swój e-mail: tuz15@wp.pl

    #3837

    Anonim

    .

    #3838

    Anonim

    bardzo prosze o odpowiedz tu na forum ponieważ jestem rownież tym zainteresowana.Równiez szukam notariusza ,ktory zna ten temat

    #3840

    Anonim

    notariusz na ogół raczej mało zna tematykę TBS, lepiej zwrócić się do jakiegoś prawnika.

    #3841

    Anonim

    Hmm, notariusz to także prawnik zatem z pewnością będzie wiedział o co chodzi, o ile miał styczność z TBS, zatem jeśli ktoś może u takiego był bardzo proszę o kontakt (tuz15@wp.pl)
    Odchodząc nieco od tematu może ktoś mi odpowie czy jeśli blok będący w zasobach TBS powstał przed nowelizacją ustawy z 2004r. potrzebna jest zgoda na dokonanie cesji?

    #3842

    Anonim

    JA BYŁAM u notariusza i niestety nic mi nie pomógł – powiedział ,że takie sprawy to trzeba zalatwiać z TBS bo spisanie cesji u niego nic nie da.Blok powstał przed 2002 r

    #3843

    Anonim

    Co do cesji to na podstawie przepisów kodeksu cywilnego zawieracie na piśmie a TBSowi dajecie do wiadomości. Nie wydaje mi się żeby kiedykolwiek była mowa o wyrażeniu zgodny na przeniesienie swoich praw ale może wynika to z niewiedzy.

    #3872

    Anonim

    czy może ktoś polecic notariusza w warszawie u ktorego mozna spisac taka umowe cesji partycypacji?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.