Jak dowiadywać się o zwalniane mieszkania?

This topic contains 6 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Anonim 9 years, 7 months temu.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #845

    Anonim

    Witam,

    Chciałbym wynająć mieszkanie z zasobów TBS w mojej gminie. Nie interesuje mnie natomiast zbytnio gdzie to mieszkanie będzie się znajdować. Moje wymaganie to odpowiednia powierzchnia i przystępny stan mieszkania.

    Z tego co zauważyłem, wnioski można składać gdy jest ogłoszony nabór na konkretne ulice. Gdzie natomiast mogę się dowiadywać o mieszkania z których ktoś rezygnuje?

    Oprócz tego czy mogę złożyć wniosek zaznaczając, że interesuje mnie jakiekolwiek mieszkanie o danej liczbie pokoi w tej gminie?

    #4058

    Anonim

    .

    #4059

    Anonim

    Wniosek możesz złożyć. Wciągają cie na liste oczekujących i tyle.

    #4057

    Anonim

    Z własnego doświadczenia wiem, że jak się samemu nie szuka i nie puka, to nikt za nas tego nie załatwi.

    A więc najpierw składa się wniosek do TBSu, a później co jakiś czas się dzwoni żeby zapytać czy coś się zwolniło…

    #4600

    Anonim

    A najlepiej dac sobie spokuj i

    kupic wlasne

    #4602

    Anonim

    Kto przy zdrowych zmysłach zwolni dobrowolnie mieszkanie w TBSie (wobec alternatywy sprzedaży partycypacji na rynku). Jeśli górny czynsz wynosi 4% wartości odtworzeniowej a najmniejsze oprocentowanie kredytu tez jest ponad 4,5 % (same odsetki) to wiadomo, że nie opłaca się kupować za kredyt na własność bo same odsetki wyniosą więcej niż czynsz w TBSie.

    #4603

    Anonim

    Przecież są różne sytuacje – lokator może umrzeć, albo może się wzbogacić i wyprowadzić się np. do domu, który sobie wybudował. Ludzie też emigrują, przeprowadzają się itd.
    Więc szanse są 🙂 Małe… ale są 🙂

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.