Ilość mieszkań TBS

This topic contains 8 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 10 years, 4 months temu.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #792

    Anonim

    Witam. Jestem studentką i piszę pracę licencjacką, potrzebuję dane ile mieszkań TBS oddało w ujęciu ogólnym w Polsce w latach 2010, 2011 i 2012r. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nie mogę nigdzie tych danych znależć.

    #3795

    Anonim

    .

    #3804

    Anonim

    heheehehehheheehhehehee

    #3806

    Anonim

    Rozumiem, że moje pytanie jest może nieco inne od pozostałych na forum jednak nie sądzą aby było śmieszne.. No chyba, że odpowiedź, czyli ta liczba wzbudza śmiech, który wątpię że wynika z zadowolenia…

    #3807

    Anonim

    ale poziom dzisiejszych studiów i studentów zakrwawa o pomste do niebios, co za dno , jak to się mogło stać???????????????? nie mogę tego zrozumieć, dno dno i wstyd

    #3809

    Anonim

    Nie sądzę aby mógł Pan oceniać poziom moich studiów. Myślałam, że może znajdzie się ktoś życzliwy i po prostu podzieli się tą informacją ale widzę, że niektórzy mają taki poziom, że stać ich tylko na wyśmiewanie się z innych i potępianie tego jacy są ‚beznadziejni’ i denni. Nie każdy student w dzisiejszych czasach jest beznadziejny i nie wiem na jakiej podstawie wyciągane są takie wnioski.
    Cóż może studia właśnie kiedyś tego nauczyły..
    Szkoda, że nie wszystkich nie stać na zwykłą ludzką życzliwość.. Niestety nie zawsze wykształcenie idzie w parze z inteligencją i kulturą..

    #3810

    Anonim

    Jedyne źródło to GUS. Nie ma innych danych na ten temat. Może to coś pomoże:

    http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/PBS_budown_mieszkan_9m_2013.pdf

    #3811

    Anonim
    #3816

    Anonim

    Bardzo dziękuję quba 🙂
    Jakieś informacje na pewno się przydadzą.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)

You must be logged in to reply to this topic.