gigantyczne podwyzki w TBS Kamienna Góra

This topic contains 9 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years, 1 month temu.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #909

    Anonim

    .

    #4477

    Anonim

    dostałam podwyzke prawie o 100 zl!!!!!!!!!!! no prawie na zawal padlam. w 15 tys. mieścinie mój czynsz wynosi ponad 800 zl

    #4479

    Anonim

    Co Ci tak podwyższyli?

    #4483

    Anonim

    ja tez mam taka gigantyczna podwyzka w Zlotoryi!!! Mozna cos z tym zrobic???

    #4484

    Anonim

    Ale co podwyższają? ludzie?
    Wodę ciepła, ogrzewanie, czy czynsz?
    Jeżeli czynsz to z ilu do ilu za m2. Jeżeli opłaty niezależne to nic nie pomoże.

    #4485

    Anonim

    wszystko podwyzszyli. czynsz o 20 gr na metr. ogrzewanie o 100% podgrzanie wody z 18 zl za m na 24 nawet za domofon ktory jest wiecznie zepsuty tez podwyzszyli

    #4487

    Anonim

    Opłaty które nie są zależne od TBS niestety mogą zostać zwiększone o tyle o ile jest to niezbędne. Jeżeli ktoś chciał żeby ogrzewanie było cały rok (takie były przypadki już na tym forum) to do tego trzeba uregulować odpowiednio wysokość zaliczki. Reszta niezależna czyli podwyżka w zakładzie ciepłownictwa.
    Tylko sam najem uregulowany jest w ustawie i może być podwyższany co roku o inflację a w uzasadnionych przypadkach o większy procent.
    W przypadku zwiększania opłat niezależnych podwyżka następuje (najczęściej) od następnego miesiąca a w przypadku najmu zgodnie z terminem wypowiedzenia w umowie najmu (najczęściej 3 mc).

    #4489

    Anonim

    Od 1 lipca czynsz W Legnicy ul.Kornela Makuszyńskiego za 1m2 wynosi 9,90 :/

    #4957

    Anonim

    Sztuczka polega na tym ,że zrezygnowano w regulaminie z liczników ciepła i przeszli na opłaty za m2. PORAŻKA XXI wiek !!! Liczniki ciepła (nie tam jakieś podzielniki) kręcą się bez sensu ,a i tak płacisz za m2. Teraz otwierasz okno przez całą zimę , grzejniki na full ,a sąsiad zapłaci. Jak wszyscy się zorientują co to za przewał i zaczną grzać na maxa to cena z obecnych 2.40 zł/m2 skoczy do np.4zł (REALNE).To oznacz że zaliczka z 1600zł za c.o. skoczy do 2800zł i ciężko będzie wytłumaczyć to LUDOWI. KOOMMUUNNOOO WRÓCIŁAŚ !!!

    #4959

    Anonim

    Prywatny TBS Wrocław – od maja podwyżka z 13 zł za metr do 15 zł !!!!!!! prawie ustawowy max bez 5 groszy.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.