Czy otrzymaliście regulaminy od TBS?

This topic contains 4 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  polecony 9 years, 1 month temu.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #1030

    Anonim

    Witam, zamieszkałam w lokalu z zasobów TBS,ale niestety przepływ informacji od początku jest bardzo kiepski.Nie otrzymałam żadnego regulaminu a mam wiele wątpliwości dotyczących obowiązków zarządcy jak i najemcy. W poniedziałek zamierzam udać się po takie dokumenty, choć mam wątpliwość jak zostanie przyjęta moja prośba, bo z rozmów z lokatorami dowiedziałam się, że nic takiego nie widzieli na oczy a i w internecie i na stronie tbs nie ma ani regulaminów, ani statusów itp.Czy jest możliwość jakiejś internetowej baz danych konkretnych tbs-ów z ich zapisami? Czy również nie otrzymujecie regulaminów a czynsz prognozowany raz na pół roku i to słownie (telefonicznie), bo oprócz rozliczenia raz na pół roku wody oraz raz do roku ogrzewania nie otrzymuję nic ponadto..

    #5003

    Anonim

    .

    • This reply was modified 7 years, 10 months temu by  Redakcja.
    • This reply was modified 6 years, 9 months temu by  Redakcja.
    #5005

    Anonim

    Dziwne, kiedy ja zamieszkałem w TBS w biurze administracji dostałem do podpisania regulamin praw i obowiązków mieszkańca oraz zakres praw i obowiązków zarządu jak i administratorów mojego osiedla. Nie powiem, żeby w 100% się wywiązywali z tamtejszych zapisów ale tak samo lokatorzy nie wywiązują się ze wszystkiego w 100%. jedni i drudzy przymykają oko na pewne sprawy – niuanse. Ale wszyscy trzymają się zasad rozliczeń powiadamiania o jakich kol wiek zmianach opłat a nawet o zmianie firmy sprzątającej otrzymałem pismo. „TBS……. Informuje, iż od dnia XXX bloki przy ulicy XXX będzie sprzątała firma xxx. Powodem zmiany firmy świadczącej usługi porządkowe jest nie wywiązywanie się poprzedniej firmy z powierzonych jej obowiązków”

    #5033

    Anonim

    Jak uzyskać informacje odnośnie spłaty kredytu ?
    Rozliczenia powinny być co roku a tu 7 lat i ani jednego.
    Brak informacji odnośnie wielkości spłaty kredytu ,odsetek,pytanie ile kosztuje utrzymanie biura TBS?
    Ktoś może wie jak to załatwić ?

    #5035

    polecony
    Participant

    Trudna sprawa ,tez bym chciała trochę informacji.Jakiś czas temu pytałam ,lecz odpowiedzi nie otrzymałam.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.