Czy można starać się o TBS z komornikiem

This topic contains 2 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 8 years, 2 months temu.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #1133

    Anonim

    Dzień dobry. Chciałem zapytać o następująca sprawę. Otóż zamierzam ubiegać się o dwupokojowe mieszkanie w TBS. Posiadam 30 procentowy wkład własny oraz wszelkie inne koszta potrzebne do ubiegania się o mieszkanie. Chciałbym zamieszkać w nim wraz z partnerka i córka. Ja chce zostać najemcą, natomiast moja partnerka i córka mieszkankami. Jednak moja partnerka posiada ponad 30 tysięczny dług mieszkaniowy za poprzednie mieszkanie komunalne, który od pewnego czasu zaczęła regularnie spłacać u komornika.

    Dodam ze nasz obecny dochód brutto to 4400zl, natomiast wysokość raty jaka wpłaca do komornika to 300zl. Moje pytanie jest następujące: czy mamy w ogóle szanse na mieszkanie w TBS? Czy nie jest wymagana czysta sytuacja finansowa u osób zameldowanych (najemca w naszym wypadku nie ma żadnych zobowiązań)?

    #5801

    Anonim

    .

    • This reply was modified 7 years, 10 months temu by  Redakcja.
    • This reply was modified 6 years, 9 months temu by  Redakcja.
    #5803

    Anonim

    weź sie zapytaj w tbsie a nie truj tu dupy!!!!! bedzie szybciej bez wypisywania elaboratów!!!!!!!!! ręce opadają!!!! normalnie

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.