Czy można starać się o TBS z komornikiem

This topic contains 2 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 1 year, 4 months temu.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #1133 Reply

  Anonim

  Dzień dobry. Chciałem zapytać o następująca sprawę. Otóż zamierzam ubiegać się o dwupokojowe mieszkanie w TBS. Posiadam 30 procentowy wkład własny oraz wszelkie inne koszta potrzebne do ubiegania się o mieszkanie. Chciałbym zamieszkać w nim wraz z partnerka i córka. Ja chce zostać najemcą, natomiast moja partnerka i córka mieszkankami. Jednak moja partnerka posiada ponad 30 tysięczny dług mieszkaniowy za poprzednie mieszkanie komunalne, który od pewnego czasu zaczęła regularnie spłacać u komornika.

  Dodam ze nasz obecny dochód brutto to 4400zl, natomiast wysokość raty jaka wpłaca do komornika to 300zl. Moje pytanie jest następujące: czy mamy w ogóle szanse na mieszkanie w TBS? Czy nie jest wymagana czysta sytuacja finansowa u osób zameldowanych (najemca w naszym wypadku nie ma żadnych zobowiązań)?

  #5801 Reply

  Anonim

  Dzien dobry. Chcialem zapytac o nastepujaca sprawe. Otoz zamierzam ubiegac sie o dwupokojowe mieszkanie w TBS. Posiadam 30 procentowy wklad wlasny oraz wszelkie inne koszta potrzebne do ubiegania sie o mieszkanie. Chcialbym zamieszkac w nim wraz z partnerka i corka. Ja chce zostac najemcą, natomiast moja partnerka i corka mieszkankami. Jednak moja partnerka posiada ponad 30 tysieczny dlug mieszkaniowy za poprzednie mieszkanie komunalne, ktory od pewnego czasu zaczela regularnie splacac u komornika. Dodam ze nasz obecny dochod brutto to 4400zl, natomiast wysokosc raty jaka wplaca do komornika to 300zl. Moje pytanie jest nastepujace: czy mamy w ogole szanse na mieszkanie w TBS? Czy nie jest wymagana czysta sytuacja finansowa u osob zameldowanych (najemca w naszym wypadku nie ma zadnych zobowiazan)?

  #5803 Reply

  Anonim

  weź sie zapytaj w tbsie a nie truj tu dupy!!!!! bedzie szybciej bez wypisywania elaboratów!!!!!!!!! ręce opadają!!!! normalnie

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Reply To: Czy można starać się o TBS z komornikiem
Your information:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">