cesja partycypacji OLsztyńska, prosze o POMOC.

This topic contains 2 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years, 8 months temu.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #923

    Anonim

    witam ,mam takie pytanie odnosnie cesji ,jak to sie odbywa ?,bo tez jestem zainteresowana kupnem i nie chce zeby mnie ktos oszukał .boje sie ze ja wplace komus pieniadze rozlicze sie z porzednim partycypantem on weznie kase a TBS stwierdzi ze ja nie moge byc najemcą i co wtedy zostane bez kasy i mieszkania . czy ktos sprzedawał partycypacje albo odkupywał i moze powiedziec jak i co ? czy najemca musi oddac klucze do TBS po podpisaniu ze mną umowy i rozliczeniu sie czy nie ,czy ja poprostu moge sie wprowadzic i czekac na podpisanie umowy z TBS .Bo wiecie jak to moze byc ,ze poprzedni partycypant weznie kase odda klucze a ja zostane z niczym .I bede czekac czy umowe podpisze z Tbs czy tez nie.PROSZE NIECH KTOS NAPISZE JAK TO SIE ODBYWA .

    #4543

    Anonim

    .

    #4551

    Anonim

    Witam, ja także proszę o szczególy dotycząc powyższego zapytania. Chcę nabyć mieszkanie w Krakowie, czy to bezpieczne? Proszę o wszelkie informacje na co zwrócić uwagę, jak postępować, poz Dariusz

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.