cesja

This topic contains 4 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years, 10 months temu.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #895

    Anonim

    .

    #4365

    Anonim

    Czy cesja partycypacji jest możliwa, gdy nie ma żadego zakazu w umowie ? Umowę mam podpisaną po zmianie przepisów, która miała miejsce 1 stycznia 2005 r. Coś takiego jest załatwiane u notariusza ? Na tej stronie (w zakładce cesja partycypacji) jest wyraźnie napisane, że obecne przepisy zezwalają na cesję. Chciałabym wiedzieć czy to jest legalne w zgodzie z prawem.

    #4371

    Anonim

    Jeżeli czegoś na temat który cię interesuje nie ma w umowie – patrz ostatnie paragrafy umowy.

    …. w sprawach nieuregulowanych … stosuje się przepisy …

    #4373

    Anonim

    Quba, dziękuję za odpowiedź. Myślałam, że już nikt nic nie wie na ten temat. W umowie nie mam żadnej wzmianki na temat cesji. Jak to więc jest ? Czy można cedować na podstawie ustawy czy kodeksu cywilnego art 509 ? Ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o zmianie ustawy o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego nie rozumiem. Czy ta ustawa zezwala na cesję, czy nie ? Byłabym wdzięczna za jakąś odpowiedź.

    #4378

    Anonim

    Cesja chyba tylko znajduje się w przepisach kodeksu cywilnego. Do jej ważności potrzebne jest zawarcie u notariusza z tego co pamiętam.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.