brak wykupu mieszkań tbs

This topic contains 9 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 10 years, 2 months temu.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #799

    Anonim

    nie rozumiem pewnej sytuacji nasze Państwo nie ma finansów zamiast umożliwić wykup mieszkań tbs co byłoby z korzyścią zarówno dla Państwa jak i dla Gmin pozbyłyby się problemu ruszył by rynek obrotu nieruchomościami to jak zawsze sejm kompletnie szuka kasy nie tam gdzie trzeba. Druga sprawa to jakim prawem my spłacamy raty kredytu który zaciąga właściciel tbs i nic nie mamy z tego tytułu nawet nie wiemy ile tego kredytu w czynszu spłacamy bo tak naprawdę w czynszu nie jest ta rata wyselekcjonowana czy to jest zgodne z konstytucją owszem czynsz tak płacimy bo jesteśmy podnajemcami ale kredyt spłacać za kogoś nawet nie mamy wglądu do takiej umowy powinny rosnąć nasze udziały w takim mieszkaniu z każdą zapłaconą ratą czy nie należało by tą sprawę skierować do TK czy będzie dawać dalej się skubać nie dajmy się może w końcu zabierzemy się za to.

    #3824

    Anonim

    .

    #3826

    Anonim

    Popieram!!

    #3827

    Anonim

    jak biore samochod na raty i jak je splace to samochod jes moj a tu kupa ,placisz i nic dalej masz tylko 30%.jeszcze sie to komus wydaje dziwne

    #3828

    Anonim

    Jasne. Zróbmy coś z tym!

    #3829

    Anonim

    prawda jest taka, ze w czynszu splacana jest tylko czesc odsetek od kredytu (u mnie 80%) i kredyt tak naprawde rosnie a nie maleje wiec wykup jest zupelnie nieoplacalny.
    za info o wysokosci splaty trzeba bardzo konkretnie zaplacic i w pojedynke skladanie takiego wniosku jest nieoplacalne. gdzies mi sie obila o uszy kwota 5tys (to dla osob chcacych wykupic tbs wiec taki wniosek musza zlozyc by wiedziec ile jest do splaty)

    #3832

    Anonim

    uwazam,ze po splaceniu calego kredytu mieszkania bedzie mozna wykupic ,ale slyszalam,ze TBS zaciagnely kredyty na bloki na 50 lat to zanim ja splace to moje dzieci beda stare

    #3834

    Anonim

    jeśli chodzi o składowe czynszu to w tbs warszawskim mamy wyselekcjonowane pozycje i również kwotę kredytu.
    Jeśli kredyt za jakieś 30 lat będzie spłacony to podobno czynsz będzie o tę kwotę niższy, ale mieszkanie nadal nie stanie się naszą własnością…. chore to wszystko….

    #3845

    Anonim

    https://tbs24.pl/artykuly/akcja-wykup-tbs
    wkleiłam linka do Ogólnopolskiej akcji wykupu mieszkań TBS (art. z 18.08.2013) – wchodźcie tam i podpisujcie petycję.
    Z całym szacunkiem ale z takiej pisaniny typu popieram to nic nie wyjdzie, wiec odsyłam do linku.

    #3915

    Anonim

    też chcialabym ,aby było można wykupić mieszkania tbs
    ale cięzko bedzie zebrać podpisy od ludzi ponieważ bardzo mało osób wie ,ze trzeba skladać podpisy pod petycja, a szkoda

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.