blok nr 16 na Wojewódzkiego

This topic contains 19 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years, 8 months temu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #860

    Anonim

    .

    #4140

    Anonim

    czy ktoś z Was wie,co z tym blokiem,bo ta zakichana firma nie jest mi w stanie udzielić żadnej konkretnej odpowiedzi?

    #4141

    Anonim

    Z tego co wiem, od początku kwietnia ma zacząć się przekazywanie mieszkań lokatorom.

    #4147

    Anonim

    Od wykonawcy wiem że do niedawna mieli narzucony przez TBS termin wykończenia do końca marca, ale obecnie znowu został przesunięty przez TBS. Co do konkretów to już mi nie chciał powiedzieć, pewnie Zarząd zabronił. Powiedział żeby dowiadywać się w biurze obsługi, a tam oczywiście: „eee, yyy, nic mi na ten temat nie wiadomo. raczej koniec kwietnia”.
    informacja z zeszłego tygodnia

    #4148

    Anonim

    A Maciej jak widzę ciągle tryska optymizmem:)
    pozdrawiam

    #4149

    Anonim

    Witam Ja byłam tam tydzień temu jest tam swych pracowników nawy grzejników jeszcze nie ma….mysle ze kwiecień to mało prawdopodobny termin.Chciałam zapytać czy ktoś może wie jak wygląda w praktyce ….rezygnacja i zwrot pieniędzy tzn ile się czeka.Pozdrawiam

    #4151

    Anonim

    MAM ZAMIAR PODAC TA CAŁA SYTUACJE DO PRASY,ALE POTRZEBOWAŁABYM PARE OSÓB,ZEBY MOJE ZEZNANIA BYŁY WIARYGODNE. CZY KTOS Z PANSTWA BEDZIE MÓGŁ W TYM UCZESTNICZYC ? CZYM WIECEJ OSÓB TYM LEPIEJ….

    #4157

    Anonim

    Z tego co wiem to nie ma opcji zwrotu pieniędzy, trzeba by sprzedać udziały:) a co do gazety to ja jestem za, jeśli temat będzie pewny i będzie zainteresowanie ze strony mediów to chętnie się przyłączę. Z dziką satysfakcją nawet!

    #4159

    Anonim

    sprawa na dniach bedzie opisana w mediach,jutro mam spotkanie z redakcja,jezeli ktos z Państwa bedzie zainteresowany,to jestem umowiona jutro na 17.30 z pania redaktor na zdjecia bloku i wywiad,pozdrawiam

    #4174

    Anonim

    Chyba w końcu ruszyła się sprawa naszego bloku. Skoro każą wybierać wykładziny do mieszkań to tylko czekać na zasiedlenie… a nawet artykułu jeszcze nie było. Czyżby sama inf. o padaniu tematu do prasy coś dała:)?

    #4175

    Anonim

    Witam
    Jestem po spotkaniu z P.Prezes……podobno po świętach…dostaniemy klucze Zobaczymy

    #4176

    Anonim

    ja z Prezes rozmawiałem wczoraj i mówiła mi że przed świętami, zajebiście szybko sie ta wersja zmienia!

    #4177

    Anonim

    O dacie pojawienia sie artykułu dam znac na forum,gdyz pani redaktor miała osobiscie dzwonic do pani prezes,aby usłyszec jej wersje. Artykuł ma byc dopiero na dniach. Dziwi mnie tylko to,ze nikt oprócz mnie nie interweniuje, dlaczego wszystko konczy sie na pisaniu na forum? przeciez to dla dobra całego bloku??!!! Nikt z Panstwa nie ma przez nich powaznych problemów mieszkaniowych?

    #4186

    Anonim

    wszystkich zainteresowanych odsyłam do dzisiejszego ekspresu ilustrowanego jest artykuł i kolejne kłamstwo prezesowej

    #4188

    Anonim

    Witam,
    Zdziwienie, że przyszli lokatorzy 16 milczą, jest zaskakujące, gdyż od kogo mieli się dowiedzieć, ze jest forum niezadowolonych? Dlatego też milczą. Ponadto każdego sytuacja jest inna, każdy miał podany inny termin zakończenia inwestycji, choć ten 4 kwartał 2013 uważałam za ostateczny. Teraz gdy część osób przeczytała w gazecie – dostarczonej przez znajomych (nie kupuję w sobotę) dołączam się do rozmów. Myślę, że jak najbardziej należałoby zawnioskować o rekompensatę wydłużenia terminu dokładnie w zależności i od daty wpłaty i od uznania, który termin był tym „przyrzeczonym”. Jakby co będę tu zaglądała i współuczestniczyła z sąsiadami w rozmowach i spotkaniach tych milszych np. na kawie:) Pozdrawiam, życząc szybkiego zakończenia problemów i urządzania tych naszych nowych M:)))) w gratisowych miesiącach opłat czynszowych od Pani Prezes:))

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)

You must be logged in to reply to this topic.