blok nr 16 na Wojewódzkiego

This topic contains 19 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 2 years, 11 months temu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #4140 Reply

  Anonim

  czy ktoś z Was wie,co z tym blokiem,bo ta zakichana firma nie jest mi w stanie udzielić żadnej konkretnej odpowiedzi?

  #860 Reply

  Anonim

  czy ktoś z Was wie,co z tym blokiem,bo ta zakichana firma nie jest mi w stanie udzielić żadnej konkretnej odpowiedzi?

  #4141 Reply

  Anonim

  Z tego co wiem, od początku kwietnia ma zacząć się przekazywanie mieszkań lokatorom.

  #4147 Reply

  Anonim

  Od wykonawcy wiem że do niedawna mieli narzucony przez TBS termin wykończenia do końca marca, ale obecnie znowu został przesunięty przez TBS. Co do konkretów to już mi nie chciał powiedzieć, pewnie Zarząd zabronił. Powiedział żeby dowiadywać się w biurze obsługi, a tam oczywiście: „eee, yyy, nic mi na ten temat nie wiadomo. raczej koniec kwietnia”.
  informacja z zeszłego tygodnia

  #4148 Reply

  Anonim

  A Maciej jak widzę ciągle tryska optymizmem:)
  pozdrawiam

  #4149 Reply

  Anonim

  Witam Ja byłam tam tydzień temu jest tam swych pracowników nawy grzejników jeszcze nie ma….mysle ze kwiecień to mało prawdopodobny termin.Chciałam zapytać czy ktoś może wie jak wygląda w praktyce ….rezygnacja i zwrot pieniędzy tzn ile się czeka.Pozdrawiam

  #4151 Reply

  Anonim

  MAM ZAMIAR PODAC TA CAŁA SYTUACJE DO PRASY,ALE POTRZEBOWAŁABYM PARE OSÓB,ZEBY MOJE ZEZNANIA BYŁY WIARYGODNE. CZY KTOS Z PANSTWA BEDZIE MÓGŁ W TYM UCZESTNICZYC ? CZYM WIECEJ OSÓB TYM LEPIEJ….

  #4157 Reply

  Anonim

  Z tego co wiem to nie ma opcji zwrotu pieniędzy, trzeba by sprzedać udziały:) a co do gazety to ja jestem za, jeśli temat będzie pewny i będzie zainteresowanie ze strony mediów to chętnie się przyłączę. Z dziką satysfakcją nawet!

  #4159 Reply

  Anonim

  sprawa na dniach bedzie opisana w mediach,jutro mam spotkanie z redakcja,jezeli ktos z Państwa bedzie zainteresowany,to jestem umowiona jutro na 17.30 z pania redaktor na zdjecia bloku i wywiad,pozdrawiam

  #4174 Reply

  Anonim

  Chyba w końcu ruszyła się sprawa naszego bloku. Skoro każą wybierać wykładziny do mieszkań to tylko czekać na zasiedlenie… a nawet artykułu jeszcze nie było. Czyżby sama inf. o padaniu tematu do prasy coś dała:)?

  #4175 Reply

  Anonim

  Witam
  Jestem po spotkaniu z P.Prezes……podobno po świętach…dostaniemy klucze Zobaczymy

  #4176 Reply

  Anonim

  ja z Prezes rozmawiałem wczoraj i mówiła mi że przed świętami, zajebiście szybko sie ta wersja zmienia!

  #4177 Reply

  Anonim

  O dacie pojawienia sie artykułu dam znac na forum,gdyz pani redaktor miała osobiscie dzwonic do pani prezes,aby usłyszec jej wersje. Artykuł ma byc dopiero na dniach. Dziwi mnie tylko to,ze nikt oprócz mnie nie interweniuje, dlaczego wszystko konczy sie na pisaniu na forum? przeciez to dla dobra całego bloku??!!! Nikt z Panstwa nie ma przez nich powaznych problemów mieszkaniowych?

  #4186 Reply

  Anonim

  wszystkich zainteresowanych odsyłam do dzisiejszego ekspresu ilustrowanego jest artykuł i kolejne kłamstwo prezesowej

  #4188 Reply

  Anonim

  Witam,
  Zdziwienie, że przyszli lokatorzy 16 milczą, jest zaskakujące, gdyż od kogo mieli się dowiedzieć, ze jest forum niezadowolonych? Dlatego też milczą. Ponadto każdego sytuacja jest inna, każdy miał podany inny termin zakończenia inwestycji, choć ten 4 kwartał 2013 uważałam za ostateczny. Teraz gdy część osób przeczytała w gazecie – dostarczonej przez znajomych (nie kupuję w sobotę) dołączam się do rozmów. Myślę, że jak najbardziej należałoby zawnioskować o rekompensatę wydłużenia terminu dokładnie w zależności i od daty wpłaty i od uznania, który termin był tym „przyrzeczonym”. Jakby co będę tu zaglądała i współuczestniczyła z sąsiadami w rozmowach i spotkaniach tych milszych np. na kawie:) Pozdrawiam, życząc szybkiego zakończenia problemów i urządzania tych naszych nowych M:)))) w gratisowych miesiącach opłat czynszowych od Pani Prezes:))

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
Reply To: blok nr 16 na Wojewódzkiego
Your information:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">