Budownictwo społeczne - mieszkania TBS - oficjalny portal

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Aktualne inwestycje Kołobrzeg - Kołobrzeskie TBS
Email Drukuj PDF

Kołobrzeg - Kołobrzeskie TBS

 

INWESTYCJA SZARYCH SZEREGÓW

ul. Szarych Szeregów

Nowo wybudowane osiedle zlokalizowane w zachodniej części miasta Kołobrzeg przy ulicy Szarych Szeregów. Nowoczesne 3-piętrowe budynki zaspokoją Państwa potrzeby. Mieszkania od 43 do 82 m2, 2,3- pokojowe z balkonami. W ofercie również mieszkania z tarasem. W trosce o Państwa komfort nieopodal budynku znajduje się plac zabaw dla dzieci, piesze trakty komunikacyjne i pełna infrastruktura drogowa. Miejsca parkingowe naziemne i podziemne w cenie każdego lokalu mieszkalnego. Cały teren kompleksu jest ogrodzony i niedostępny dla osób z zewnątrz, co niewątpliwie poprawia bezpieczeństwo.
Cechą szczególną tej inwestycji jest położenie blisko morza, co powoduje nieograniczone możliwości korzystania z klimatu uzdrowiskowego oraz zacisza miejscowego parku nadmorskiego.
LICZBA DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ: 22
CENA ZA METR: już od 4100 zł brutto

 

INWESTYCJA WOLNOŚCI

ul. Wolności

Inwestycja Wolności to kompleks dwóch budynków 2 i 3 piętrowych zlokalizowanych w śródmieściu, w sąsiedztwie centrów handlowych, szkół, szpitala oraz kompleksu rekreacyjne - sportowego "MILLENIUM", 400 metrów od najcenniejszych zabytków naszego miasta (Katedra, Ratusz).
Nowoczesne wykonanie przy zachowaniu eleganckiej architektury, nawiązującej do staromiejskiej zabudowy, niewątpliwie spełni Państwa oczekiwania.
Mieszkania od 38 do 82 m2 w wariancie 1,2,3,4-pokojowym.
Na uznanie zasługuje również atrakcyjne wykończenie części wspólnej, a także pełna dostępność garaży podziemnych oraz winda dla osób niepełnosprawnych.
LICZBA DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ: 16
CENA ZA METR: już od 4100 zł brutto

 

INWESTYCJA WYBICKIEGO

ul. J. Wybickiego

Nowoczesny kompleks mieszkalny zlokalizowany we wschodniej części miasta Kołobrzeg na ul. J. Wybickiego (Osiedle Ogrody). O wyjątkowości tego miejsca świadczy nie tylko bliskie położenie parku nadmorskiego oraz sąsiedztwo wielkiego kompleksu zabawowe - sportowego, jak również ciekawa architektura. Wielkość lokali mieszkalnych już od 51 do 83 m2 w układzie 2,3,4 - pokojowym wraz z balkonami.

Atrakcyjna cena i wielkość mieszkań sprawiają, że nasza oferta w tej części miasta jest dostępna nie tylko dla młodych małżeństw rozpoczynających swą życiową drogę, ale także dla tych, którzy szukają wytchnienia i spokoju za przystępną cenę. Zalety tej lokalizacji to ciekawe zagospodarowanie terenu, plac zabaw, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, a przede wszystkim cisza i spokój. Dodatkowo do każdego zakupionego lokalu mieszkalnego komórka lokatorska gratis.

Ostatnie 2 mieszkania
CENA ZA METR: 3900,96 zł bruttoKołobrzeskie TBS Sp. z o.o.
ul. Artyleryjska 3
78-100 Kołobrzeg
tel.94 35 278 34
fax.94 35 425 74