Budownictwo społeczne - mieszkania TBS - oficjalny portal

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Aktualne inwestycje Opole - Opolskie TBS
Email Drukuj PDF

Opole - Opolskie TBS

 

Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Opolu przy ul. Prószkowskiej


Obecnie trwa procedura przetargowa na wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji – pozwolenie na budowę celem realizacji ww. przedsięwzięcia inwestycyjno-budowlanego.


Budowa zespołu mieszkaniowego wielorodzinnego w Opolu przy ul. Kaliskiej


Obecnie trwa procedura przetargowa na wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji – pozwolenie na budowę celem realizacji ww. przedsięwzięcia inwestycyjno-budowlanego.

 

 

Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Krapkowickiej 6 w Opolu


Przedmiotem inwestycji jest wykonanie budynku jednopiętrowego z użytkowym poddaszem (przyziemie, 1.piętro i poddasze), z 8 mieszkaniami o łącznej pow. użytkowej 287,00m2 bez podpiwniczenia, zlokalizowanego w Opolu przy ul. Krapkowickiej 6.
Ilość mieszkań 8, w tym: przyziemie - 2 mieszkania jednopokojowe i 1 mieszkanie dwupokojowe, I piętro - 2 mieszkania jednopokojowe i 1 mieszkanie dwupokojowe, poddasze - 2 mieszkania dwupokojowe.
Na każdej kondygnacji znajdują się komórki lokatorskie, przynależne do lokali mieszkalnych.

 

 

Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Krzemienieckiej w Opolu

 

Przedmiotem inwestycji jest wybudowanie czterokondygnacyjnego budynku mieszkalnego dla 73 rodzin, składającego się z trzech segmentów, oznaczonych literami A, B i C.

Mieszkania są wykończone pod klucz, z możliwością przystosowania dwóch mieszkań na parterze dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Podpiwniczenie budynku przeznaczone jest na komórki gospodarcze dla mieszkańców, pomieszczenia zaplecza technicznego, wymiennikownie c.o. oraz miejsca postojowe dla samochodów osobowych w ilości po 6 sztuk w segmentach A i C. Wózkownie i suszarnie znajdują się na poziomie II piętra. Zespół posiada pełny układ drogowy z parkingiem na 102 miejsca postojowe, ciągami pieszymi, małą architekturą, z zadaszonymi śmietnikami, placem zabaw, terenem zielonym.

 

 
Opolskie TBS
ul. Hallera 9A
45-867 Opole          
tel. (77) 454 57 12
fax. (77) 454 57 12